Aktualności

powrót do listy

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 3

Polecane | Programy |
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 3
SABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI 3.jpg 

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 3


Co jest najważniejsze? Praca, rodzina, miłość… jaka powinna być kolejność? W tym odcinku znów padną ważne pytania. Ale tym razem gościem Mai będzie Grzegorz, pierwszy mężczyzna, który odważył się poprosić o pomoc ekspertkę od wizerunku. Na wyjątkową odsłonę programu „Sablewskiej sposób na modę” zapraszamy w środę 25 stycznia o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz 22.20 (CST – Chicago) i 23.20 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Grzegorz jest pracoholikiem. Praca stanowi sens jego życia. Czy to forma ucieczki? Nie potrafi odpowiedzieć na tego typu pytanie. Jest ambitnym materialistą, a coraz wyższy status finansowy to jego cel. Swój czas poświęca w 90% pracy, a na pytanie Mai o miłość wykręcająco odpowiada, że przelał ją na syna.

Metamorfozę z bohaterem prowadząca zaczyna zatem od walki z kompleksami. Grzegorz nie akceptuje swojej nadwagi, ale nie ma motywacji, żeby się jej pozbyć. Szymon, trener i propagator metody treningu „27minut”, ćwiczy z mężczyzną najprostszą, ale bardzo skuteczną metodą, tzw. tabatą. Trening wykonywany codziennie przynosi niesamowite wyniki. Uczestnik schudł 5 kilogramów w ciągu 4 tygodni!

Następny etap zmian to psychika. Maja organizuje dla swojego podopiecznego sesje terapeutyczne z coachem pracującym metodą psychologii procesu. Problem polega na tym, że Grzesiek nie umie odpoczywać, żyje w ciągłym stresie, w biegu, i w końcu gubi w tym siebie i priorytety. Moda męska jest u nas wciąż tematem wręcz tabu. Sablewska spróbuje więc odczarować stereotypy i udowodnić, że faceci też mogą mieć frajdę z zabawy modą, a dbanie o siebie ma znaczenie. Co jeszcze czeka naszego śmiałka w tej odsłonie „Sablewskiej sposób na modę”? Odpowiedź już wkrótce w ITVN. Zapraszamy!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

W DOBRYM STYLU – ODCINEK 8
Następny artykuł:

W DOBRYM STYLU – ODCINEK 8

tvnpix