Aktualności

powrót do listy

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 12

Polecane | Programy |
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 12
SABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI 3.jpg 

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 12

Pora na ostatniego uczestnika siódmej edycji „Sablewskiej sposób na modę”. Olgierd to 49-latek, który zgłosił się po pomoc do Mai. Jak na prawdziwego fana motoryzacji przystało, po stylistkę przyjechał swoim samochodem, który zrobił na niej nie lada wrażenie. Prowadząca z kolei przygotowała dla niego coś wyjątkowego, dzięki czemu mężczyzna pozbędzie się swojego największego kompleksu. Jeśli są Państwo ciekawi, co to takiego, zapraszamy do oglądania 12 odcinka programu w środę 29 marca o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

SABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI.jpgSABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI.jpg

Olgierd pochłonięty pracą zupełnie zapomniał o tym, że dojrzali mężczyźni także powinni dobrze wyglądać. Panowie w pewnym wieku przestają przywiązywać wagę do modnego outfitu. Przy zakupie ubrań decydują się raczej na te wygodne, niż te bardziej trendy, czego idealny przykład stanowi właśnie Olgierd. W jego torbie Maja znalazła tylko szare i bure ubrania, które znajdują się w jego szafie „od zawsze”.

Bohater dwunastej odsłony „Sablewskiej sposób na modę” pozostaje w związku z młodszą o kilkanaście lat partnerką, z którą wychowuje jej nastoletnią córkę. Rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego dla niej postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przejść metamorfozę pod czujnym okiem Mai. Autorka programu chce, aby jej gość wyszedł z atelier odmłodzony o dobre kilkanaście lat. Czy tak też się stanie? Odpowiedź już wkrótce w ITVN. Zapraszamy!

MATERIAŁY TVN STYLE

36,6°C
Następny artykuł:

36,6°C

tvnpix