Aktualności

powrót do listy

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

Polecane | Programy |
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ  Foto: TVN

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODC. 2

Ania pracuje jako tancerka klubowa. Na podest wychodzi w skąpych kreacjach, wysokich szpilkach, wyrazistym makijażu i z przedłużonymi włosami. Niestety ten sceniczny image swoje odzwierciedlenie znalazł w jej życiu codziennym. Czy Mai uda się przekonać ją do subtelniejszego wyglądu? Na drugi odcinek programu TVN Style „Sablewskiej sposób na modę” zapraszamy do ITVN w niedzielę 24 września o godz. 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.15 (CDT – Chicago) i 11.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘSABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ
Foto: TVN

Ania nie należy do szarych myszek ukrywających swoje wdzięki pod warstwami ubrań.  To pewna siebie i otwarta kobieta, której największą miłością jest taniec. Swoją pasję łączy z życiem zawodowym. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby Maja w jej walizce nie znalazła samych skąpych, obnażających ciało ubrań. Krótkie topy, sukienki z głębokim dekoltem czy odsłaniające pośladki shorty, to tylko część jej garderoby. Kobieta przyznaje, że lubi pokazywać swoje wdzięki.

Autorka programu „Sablewskiej sposób na modę” postanawia udowodnić bohaterce, że swoim wyglądem wysyła mylne sygnały, a przez czarne doczepy oraz „przerysowany” makijaż permanentny sprawia wrażenie wulgarnej. Na kolejnym spotkaniu Maja zadba o to, aby Ania zrezygnowała z przedłużania włosów i mocnego make upu. Wraz ze sztabem ekspertów pokaże jej, jak pielęgnować swoją urodę. Zaproponuje także kilka stylizacji, które zgodnie z upodobaniami kobiety, uwydatnią jej wdzięki, ale pozwolą Ani zapomnieć o słowach „wulgarny” czy „wyzywający”. Kobieta opuści atelier jako ta sama pewna siebie dziewczyna, jednakże w nowym subtelniejszym wydaniu. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix