Aktualności

powrót do listy

RAJ DLA PAŃ

Polecane | Seriale |
RAJ DLA PAŃ
RAJ DLA PAN  Foto: RAI

RAJ DLA PAŃ

„Raj dla pań” opowiada o życiu młodej kobiety, która decyduje się opuścić rodzinne miasteczko. Serial jest świetnym portretem rzeczywistości Włoch lat50. Zachęcamy do oglądania go w ITVN od 30 czerwca w każdy piątek o godz. 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

RAJ DLA PANRAJ DLA PAN
Foto: RAI

Główną bohaterką serialu „Raj dla pań” jest Teresa Iorio, młoda, ambitna i nieco pyskata dziewczyna. Po dramatycznej kłótni z dotychczasowym chłopakiem, decyduje się opuścić małe miasteczko na południu. Przenosi się do Mediolanu, gdzie osiedlił się jej wuj, Vincenzo, prowadzący mały sklepik. Po przyjeździe czeka ją jednak niemiła niespodzianka…

RAJ DLA PANRAJ DLA PAN
Foto: RAI

Jej krewny został aresztowany pod zarzutem podpalenia furgonetki – samochodu będącego własnością słynnego sklepu odzieżowego „Il paradiso delle signore”. Dziewczyna nie wierzy w oskarżenia pod adresem jej wuja. Decyduje się na karkołomny krok. Udaje jej się zdobyć pracę w sklepie, jako asystentka wszechwładnego prezesa, Pietro Moriego. Teresa chce wymóc na nim wycofanie skargi przeciwko Vincenzo. Czy uda jej się osiągnąć swój cel? Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

RAJ DLA PANRAJ DLA PAN
Foto: RAI

MAESTRO
Następny artykuł:

MAESTRO

tvnpix