Aktualności

powrót do listy

PRZESŁONA

Seriale |
PRZESŁONA
PRZESLONA  Foto: CESKA TELEVIZE_Foto-Kučera

PRZESŁONA

Główny bohater czeskiego serialu jest fotografem, który rozpoczyna pracę w policji. Wkrótce dochodzi do tragedii i podczas służby staje się on świadkiem śmierci własnego ojca. Jak te wydarzenia wpłyną na jego dalsze losy?Zachęcamy do oglądania „Przesłony” w ITVN od 4 sierpnia w każdy piątek o godzinie 21.40 (CET – Berlin, Paryż), 21.35 (CDT – Chicago) i 22.35 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Roman po raz kolejny nie zdaje egzaminów do wymarzonej szkoły filmowej. W przyszłości zamierza zostać operatorem, ale sytuacja rodzinna zmusza go do szybkiego znalezienia pracy. Ojciec generalnie wątpi w jego talent artystyczny. Sam pracuje jako policjant i nakłania chłopaka, żeby zatrudnił się w jednostce. Pomimo początkowej niechęci i konfliktu z tatą, przyparty do muru chłopak ostatecznie przyjmuje propozycję. Zaczyna pracować na stanowisku fotografa policyjnego, patrolując ulice. Wkrótce dochodzi do tragedii i początkujący śledczy staje się świadkiem śmierci własnego ojca, który ginie na służbie.

PRZESLONAPRZESLONA
Foto: CESKA TELEVIZE_Foto-Kučera

Matka bohatera serialu „Przesłona” wpada w ciężką depresję. Tymczasem młodzieniec, pomimo jej próśb, nie zamierza rezygnować z pracy jako funkcjonariusz. Z drogówki zostaje przeniesiony do wydziału kryminalnego i awansuje na fotografa elitarnej jednostki dochodzeniowej. Pomimo trudnego startu, wkrótce jest członkiem drużyny, głównie za sprawą atrakcyjnej koleżanki z zespołu, Nikoli. Roman ma jednak własne metody działania i nie zamierza dostosować się do ogólnie przyjętych reguł. Czy uda mu się znaleźć sprawcę tak ważnego dla niego zabójstwa? Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN
Następny artykuł:

KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN

tvnpix