Aktualności

powrót do listy

PROJEKT LADY – ODCINEK 7

Polecane | Programy |
PROJEKT LADY – ODCINEK 7
PROJEKT LADY  Foto: TVN Piotr Mizerski

PROJEKT LADY – ODCINEK 7

Tym razem kandydatki na damy zawalczą o wymarzoną pracę. Umiejętność autoprezentacji, pewność siebie oraz odnalezienie swoich mocnych stron – to podstawy do tego, by wyruszyć do walki o marzenia. Ta droga nie będzie jednak usłana różami. Zwłaszcza, że dla uczestniczek „Projektu Lady” takie wyzwania życiowe to zupełna nowość. O tym jak sobie poradzą, przekonają się Państwo w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.05 (CST – Chicago) i 22.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Dama potrafi zachować się w każdej sytuacji. Pewność siebie dają jej nie tylko umiejętności i znajomość manier, ale również poczucie niezależności. Samodzielność z pewnością wiąże się z pracą. Nadszedł więc czas na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej! Zajęcia poprowadzi mentorka dr Irena Kamińska-Radomska. Ogrom szczegółów, na które trzeba zwrócić uwagę podczas takiego spotkania, przerazi uczestniczki. Okaże się, że każdy element jest ważny i rzutuje na postrzeganie osoby starającej się o pracę. Jednak nasze bohaterki nie poddadzą się tak łatwo i wszystkie instrukcje będą powtarzać aż do skutku.

Po nauce, pora na weryfikację nabytych umiejętności i wcielenie wiedzy w życie. To doskonały test na radzenie sobie ze stresem. Prawdziwa rozmowa rekrutacyjna wywoła nieprzewidziane u dziewcząt reakcje. Nic dziwnego, gdyż dla każdej z nich jest to pierwsze tego typu przeżycie. A czeka je skok na głęboką wodę, czyli spotkanie z profesjonalistką z najwyższej półki. Staną naprzeciw psychologa, trenera i profesjonalnego coacha – Iwony Firmanty, przeprowadzającej procesy rekrutacyjne dla czołówki polskiego biznesu. Świadomość tak poważnego zadania oraz możliwości, jakie mogą się przed nimi otworzyć, nakręcą spiralę strachu. Która z nich zrobi najlepsze wrażenie i wykorzysta daną jej szansę? Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

DOM MARZEŃ – ODCINEK 9
Następny artykuł:

DOM MARZEŃ – ODCINEK 9

tvnpix