Aktualności

powrót do listy

PLANY GWIAZD ITVN NA NADCHODZĄCY SEZON

Polecane |
PLANY GWIAZD ITVN NA NADCHODZĄCY SEZON
KONFERENCJA RAMOWKOWA  Foto: TVN / Cezary Piwowarski

PLANY GWIAZD NA NADCHODZĄCY SEZON

Nowa ramówka ITVN, jak co roku zaskakuje dużą dawką świeżości, dobrej energii i doskonałych produkcji. W najbliższych miesiącach będą mieli Państwo okazję śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów, oglądać popularne programy w zmienionych odsłonach i poznać nowości przygotowane specjalnie na nadchodzący sezon. Plejada gwiazd, która każdego dnia tygodnia zawita na ekranach telewizorów, nie pozwoli widzom odetchnąć nawet na chwilę. Dlaczego warto oglądać ITVN? Na to pytanie odpowiadają znane i lubiane aktorki, dziennikarki i prezenterki: Weronika Rosati, Julia Kamińska, Kinga Rusin oraz Maja Popielarska, które przy okazji - zdradziły również, jakie zmiany w ich życiu przyniesie najbliższa pora roku.

KONFERENCJA RAMÓWKOWAKONFERENCJA RAMÓWKOWA
Foto: TVN / Radosław Nawrocki
Niezaprzeczalnym hitem tego sezonu będzie nowy serial stacji TVN „Belle Epoque”. Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja kostiumowo – kryminalna bez wątpienia przyciągnie widzów pięknymi strojami, scenariuszem opartym na prawdziwych wydarzeniach oraz miłosnymi wątkami. Zdaniem Weroniki Rosati –  Do oglądania zachęci także naturalistyczność. Wątki są historyczno-kryminalne, ale także bardzo realistyczne i dzięki temu bliższe serialom obecnie modnym w USA, które są szalenie prawdziwe, odważne i dosyć moce. – Dodatkowym atutem jest również obsada pełna gwiazd z ogromnym dorobkiem, w której znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Małaszyński, Olaf Lubaszenko oraz Eryk Lubos. W jedną z postaci wcieli się nasza rozmówczyni, która zdradza kulisy pracy: – Trochę trudności sprawiły mi kostiumy – były naprawdę ciężkie. Mimo wszystko chyba udało nam się odtworzyć tamte czasy i  klimat, bo na planie czuliśmy się jak w tytułowej epoce. – Aktorka bez wahania przyznaje, że właśnie ta pozycja najbardziej przyciągnęła jej uwagę podczas prezentacji wiosennej ramówki. To jednak nie jedyny projekt, w którym będzie można zobaczyć ją w tym roku: – Już 24 lutego do kin wchodzi  film „Porady na zdrady”.

KONFERENCJA RAMÓWKOWAKONFERENCJA RAMÓWKOWA
Foto: TVN / Radosław Nawrocki
Na brak nowych przedsięwzięć nie będzie mogła narzekać świeża twarz kultowego serialu „Na Wspólnej”- Julia Kamińska, bo o niej właśnie mowa, dołączyła do ekipy, która już od 15 lat dostarcza widzom niezwykłych emocji: – Praca na planie była naprawdę wspaniała i do wszystkiego podchodziłam z ogromnym entuzjazmem, ponieważ rzadko kiedy mam możliwość wcielania się w postać nie do końca pozytywną. Roma nie jest zła, bo ma też dobre cechy, ale na pewno mniej niż wad. Jest karierowiczką, bardzo nastawioną na sukces i czasami to pragnienie awansu zaślepia ją i sprowadza na złą drogę. – Aktorka zdradza nam również, komu ten czarny charakter serialu najbardziej namiesza życiu: – Jeżeli chodzi o moją postać to na pewno zaskoczy szalonymi zwrotami akcji i narobi sporych problemów na przykład Kindze Brzozowskiej (śmiech). Myślę, że widzowie mnie nie polubią, ale na pewno nie będą mogli narzekać na nudę.– Wiosna dla naszej rozmówczyni również zapowiada się ciekawie. Oprócz pracy przy serialu aktorka pracuje także w innym projekcie: – Właśnie  rozpoczynam próby do spektaklu teatralnego pt. „Selfie”. Przedstawienie pokazuje, jak media społecznościowe zaczynają dominować w naszym życiu. Autorem sztuki jest Piotr Jasek, który był też twórcą „Brzyduli” i „Singielki”, a przez jakiś czas pisał też scenariusz „Na Wspólnej”. Gram tam z Filipem Bobkiem i Dorotą Pomykałą. – Równie interesująca będzie wiosenna ramówka ITVN, co potwierdza sama aktorka: –  Intryguje mnie „Belle Epoque”, bo bardzo lubię produkcje historyczne i jednocześnie kryminalne. Czekam na ten serial z niecierpliwością!

KONFERENCJA RAMÓWKOWAKONFERENCJA RAMÓWKOWA
Foto: TVN / Radosław Nawrocki
Z kolei prowadząca drugiej już edycji programu „Agent – Gwiazdy” nie ma wątpliwości, że właśnie ta produkcja dostarczy widzom to, czego najbardziej oczekują: – Emocje, zabawę, grę, niesamowite widoki i znanych ludzi w sytuacjach, które pokazują ich prawdziwą twarz. – Jak tym razem potoczy się gra? W tym programie wszystko zależy od uczestników, bo to oni swoimi wyborami piszą scenariusz. Czy po pierwszym sezonie mają z góry ustaloną taktykę?: – Nie da się wygrać tego programu bez zawiązywania sojuszy…–  mówi Kinga Rusin, dodając za chwilę: –  A być może się da. Wszystko okaże się podczas rozgrywki. Jedno jest pewne: strategie wybierane przez uczestników są bardzo różne i niektóre naprawdę skuteczne.– Dziennikarka ujawnia jednak, że podobnie jak w poprzednim sezonie nie zabraknie trudnych misji: –  Niektóre zadania były naprawdę ekstremalne, ale to są fighterzy. Parę nazwisk pewnie wielu osobom nie będzie pasowało do tego słowa, ale bardzo się zdziwią.– Natomiast nie tylko „Agent – Gwiazdy” przyciągnie ją przed ekran telewizorów, bo jak sama zauważa każda z propozycji w wiosennej ramówce przypadła jej do gustu i będzie starała się wygospodarować czas na ich oglądanie, a w szczególności na „Belle Epoque”.

KONFERENCJA RAMÓWKOWAKONFERENCJA RAMÓWKOWA
Foto: TVN / Radosław Nawrocki
W zmienionej odsłonie pojawi się także znana i lubiana „Nowa Maja w ogrodzie”. Program zaskoczy widzów swoją różnorodnością, dynamiką, ale jednakowe pozostanie to, co najlepsze, czyli prezentacja zielonych przestrzeni. Co tydzień na antenie ITVN znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. Nie zabraknie ciekawych porad oraz wywiadów z osobami, dla których działka to nie tylko miejsce do uprawy roślin: –  Każdy ogród, który odwiedzam i ludzie, których poznaję są bardzo nietypowi. Oni otwierają się dla telewizji, pozwalają ze sobą spędzić cały dzień i zupełnie inaczej ogród może wyglądać, jak się do niego wchodzi, a zupełnie inaczej go widzieć, jak się z niego wychodzi. Ale fascynujące jest to, że ludzie chcą się nim zajmować. – Obecna pora roku nie sprzyja jednak pracom na świeżym powietrzu. Jak zatem swoją pasję realizuje prowadząca program? – Teraz uwielbiam patrzeć na ogród. Nie zgodzę się  z tym, że jest on ładny tylko latem i wiosną. Zimą nasze działki pozwalają na zupełnie inną analizę, ale myślę, że to kwestia dojrzałości. Niewątpliwie lada chwila wiosna zapuka do drzwi. Nie mogliśmy więc nie zapytać o ogrodowe plany naszej rozmówczyni: – Mam jakieś pomysły na to, żeby coś zmienić, ale to jest kwestia kolejnego sezonu, bo to się wiąże z dojrzałością moich dzieci. Za jakiś czas ogród będzie bardziej mój, a nie ich (śmiech). Teraz musimy zawierać kompromis. Dodatkowo dziennikarka przyznaje, że wiosną poświęci też czas na oglądanie telewizji: –  Jestem szalenie zaciekawiona „Belle Epoque”, ponieważ uwielbiam tę epokę i aktorów, którzy pojawią się w serialu. Intryguje mnie też „Agent – gwiazdy”.  Wiem od moich kolegów pracujących przy realizacji tego programu, że było tam bardzo ciężko. Przede wszystkim jednak zapraszam do oglądania premierowych odsłon „Nowej Mai w ogrodzie”, żeby usiąść na kanapie, szukać inspiracji i dobrze się bawić.

My zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami, które niewątpliwie przyniosą powiew świeżości do nowej ramówki ITVN. Zapraszamy!

NIE WARTO UDAWAĆ KOGOŚ INNEGO. WYWIAD Z BARTKIEM JĘDRZEJAKIEM
Następny artykuł:

NIE WARTO UDAWAĆ KOGOŚ INNEGO. WYWIAD Z BARTKIEM JĘDRZEJAKIEM

tvnpix