Aktualności

powrót do listy

PIEPRZ I WANILIA / MOJE CHINY

Polecane | Programy |
PIEPRZ I WANILIA / MOJE CHINY
PIEPRZ I WANILIA MOJE CHINY 

PIEPRZ I WANILIA/ MOJE CHINY

Legendarna podróżniczka i gwiazda telewizji, Elżbieta Dzikowska, powraca na ekrany! Tym razem zabierze widzów w niepowtarzalną podróż do Chin. Na serię dokumentalną „Pieprz i wanilia/ Moje Chiny” zapraszamy w każdą środę od 10 stycznia o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago) i 16.15 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Elżbieta Dzikowska i Tony Halik przez wiele lat byli twórcami legendarnego programu telewizyjnego „Pieprz i wanilia”. Przemierzyli z kamerą tysiące kilometrów, docierając do najbardziej odległych miejsc naszej planety. Odwiedzili wiele krajów, ukazując ich piękno oraz zwyczaje w nich panujące. Po latach Elżbieta Dzikowska powraca na antenę!

Tym razem zabierze nas w niezwykłą podróż po Chinach. Państwo Śródka fascynuje Dzikowską od lat. Wyprawa ta będzie więc nie tylko wędrówką po utartych szlakach. Prowadząca program odkrywa dla widzów wiele miejsc, których próżno szukać w przewodnikach. Poznamy również mieszkańców tego fascynującego kraju. Rozmowy z nimi będą niezwykłym dopełnieniem interesującego spotkania z jedną z najstarszych cywilizacji.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

CANDICE RENOIR
Następny artykuł:

CANDICE RENOIR

tvnpix