Aktualności

powrót do listy

OSKARŻENI

Seriale |
OSKARŻENI
OSKARZENI  Foto: Arnaud_.Ş Nicolas Robin

OSKARŻENI – NOWY SEZON

Serial sensacyjno-obyczajowy o losach ludzi, którzy popełnili ciężkie przestępstwa. Jakie motywy nimi kierowały? I czy rzeczywiście są winni? Na nowy sezon „Oskarżonych” zapraszamy do ITVN w piątki od 1 grudnia o godz. 22.10 (CET – Berlin, Paryż), 21.45 (CST – Chicago) i 22.45 (EST – Nowy Jork, Toronto).

W każdym odcinku tego interesującego serialu widzowie poznają innego bohatera. Wszystkich łączy jedna rzecz – popełnili oni przestępstwo i teraz wyjaśniają motywy swojego postępowania przed sądem. Obejrzą Państwo historię ludzi, którzy z różnych powodów zdecydowali się na czyn, zmieniający ich życie o 180 stopni.

OSKARZENI FTD - FRANCE TELEVISION DISTRIBUTION 5.jpgOSKARZENI FTD - FRANCE TELEVISION DISTRIBUTION 5.jpg

Druga seria przynosi kolejne dramatyczne opowieści. Bohaterką jednej z nich jest Nathalie - funkcjonariuszka żandarmerii, która samotnie wychowuje dorastającego syna. Pewnego dnia poznaje Victora. Związek ten jest dla rozwiedzionej kobiety nowym etapem życia. Nie wie jednak, że z tego powodu będzie miała kłopoty.

Bohaterem innego odcinka jest Armand. Właśnie wyszedł z więzienia po odbyciu długiego wyroku za zabójstwo ojczyma. Poszukuje jakiejkolwiek pracy, bardziej zależy mu jednak na kontakcie z córką. Odkąd został aresztowany, nie widział jej. Teraz zaś jego była żona utrudnia mu spotkania z dziewczynką. Do czego zdolny jest zdesperowany ojciec? Na francuski serial „Oskrżeni” zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

CYKL DOKUMENTALNY #POLSKA
Następny artykuł:

CYKL DOKUMENTALNY #POLSKA

tvnpix