Aktualności

powrót do listy

NOWY GADŻET

Polecane | Programy |
NOWY GADŻET
NOWY GADŻET  Foto: TVN Piotr Mizerski

NOWY GADŻET

W świecie pełnym gadżetów łatwo można się zagubić. Na szczęście jest on - Kuba Klawiter, ekspert do zadań specjalnych. W siódmym sezonie programu „Nowy gadżet” prowadzący zajmie się szeroko rozumianą rozrywką i akcesoriami, które dają dużo frajdy. Na premierowe odcinki zapraszamy w czwartki od 1 czerwca o godzinie 15.20 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

W nowej odsłonie programu będziemy szukać ciekawych sprzętów poza granicami kraju. Pokażemy nowości, które dopiero co weszły na rynek albo jeszcze się na nim nie ukazały. Dodatkowo po raz pierwszy zwrócimy uwagę na aplikacje - mało popularne, ale niezwykle przydatne w życiu codziennym. Wśród testowanych gadżetów znajdą się między innymi: elektryczne hulajnogi, inteligentny portfel, deska surfingowa z napędem czy kłódka na Bluetooth.

Nasz ekspert Kuba Klawiter zacznie od testu elektrycznego roweru, pokaż też, że moc to nie wszystko - naprawdę ważny w kontekście nowoczesnych pojazdów jest także design! Oprócz tego w odcinku pokażemy wypasione testy kamerek sportowych, leżanki, które można zabrać wszędzie. Zapraszamy do ITVN na premierowe odcinki programu „Nowy gadżet”!

TEKST TVN TURBO

19+, O MŁODOŚCI
Następny artykuł:

19+, O MŁODOŚCI

tvnpix