Aktualności

powrót do listy

NOWE RAJE

Polecane | Programy |
NOWE RAJE
NOWE RAJE  Foto: ZED

NOWE RAJE

Amerykański program podróżniczy „Nowe raje” odkryje przed widzami najpiękniejsze miejsca, które udaje się zachować dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy ich mieszkańców. Na kolejne odcinki zapraszamy do ITVN w niedziele o godz. 13.35 (CET – Berlin, Paryż), 14.30 (CDT – Chicago) i 15.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Startujemy 5 marca!

NOWE RAJENOWE RAJE
Foto: ZED

Czy wycieczki muszą hałasować i zostawiać po sobie stosy śmieci? Co zrobić, by zwiedzanie było przyjazne zarówno podróżnikom, ekosystemowi, jak i lokalnej ludności? Ekipa serii „Nowe raje” stawia czoła turystyce wyniszczającej przyrodę oraz wieloletnie rytuały. Wybiera się w daleką ekspedycję: z Brazylii przez Meksyk, Chile, daleką Tasmanię, aż do Australii, w trakcie której odkryje wyjątkowe cuda natury i prawdziwe raje na ziemi.

NOWE RAJENOWE RAJE
Foto: ZED

W każdym z odcinków poznają Państwo szczególnych ludzi promujących zrównoważoną turystykę, a także zakładających lokalne małe biznesy. Dzięki temu wycieczkowicze mają okazję poznać najpiękniejsze zakątki świata od ich najbardziej autentycznej strony, z poszanowaniem kultury i tradycji ich mieszkańców. Na program zapraszamy do ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193
Następny artykuł:

SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193

tvnpix