Aktualności

powrót do listy

NOWA MAJA W OGRODZIE

Polecane | Programy |
NOWA MAJA W OGRODZIE
NOWA MAJA W OGRODZIE  Foto: TVN / Piotr Mizerski

NOWA MAJA W OGRODZIE

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie, coś dla siebie znajdą, zarówno doświadczeni miłośnicy roślin, jak i ogrodowi nowicjusze. Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków w soboty od 16 grudnia o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.45 (CST – Chicago), 11.45 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

W kolejnym sezonie programu „Nowa Maja w ogrodzie” nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję.

NOWA MAJA W OGRODZIE TVN PIOTR MIZERSKI 3.jpgNOWA MAJA W OGRODZIE TVN PIOTR MIZERSKI 3.jpg

Maja Popielarska odwiedzi m.in. Aleksandria. Jest to bylinowy ogród nad jeziorem, na Pojezierzu Kaszubskim. Zajmuje cztery duże tarasy wycięte w stromej 8-metrowej skarpie, schodzącej do jeziora. Skarpę podparto solidnym murem wykończonym gabionami. Mamy tu miejsce do wypoczynku pod pergolą, kaskadę, letnią kuchnię przykrytą zielonym dachem. Schody prowadzą do kolejnych poziomów ogrodu, gdzie królują przede wszystkim bylinowe rabaty. Rośliny sadzone są dużymi grupami, żeby podczas kwitnienia tworzyły mocne barwne plamy.

TEKST TVN

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY
Następny artykuł:

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY

tvnpix