Aktualności

powrót do listy

NOWA MAJA W OGRODZIE

Polecane | Programy |
NOWA MAJA W OGRODZIE
NOWA MAJA W OGRODZIE  Foto: TVN PIOTR MIZERSKI

NOWA MAJA W OGRODZIE

Tradycyjnie w sobotni poranek w ITVN nie może zabraknąć programu ogrodniczego. Od nowego roku zaskoczymy jednak widzów zupełnie nową odsłoną produkcji Mai Popielarskiej. Na program „Nowa Maja w ogrodzie” zapraszamy od 21 stycznia w sobotę o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 7.35 (CST – Chicago) i 8.35 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Maja Popielarska już od kilkunastu lat inspiruje, uczy i doradza widzom, jak dbać o ogrody i tworzyć wyjątkowe, naturalne azyle. Ekspertka przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni, gdyż jak się okazuje Polacy kochają swoje ogrody i mają dryg do hodowania najróżniejszych roślin i kwiatów. Nawet ta doświadczona ekspertka nie raz została zaskoczona pomysłowością naszych rodaków.

W nowej odsłonie jej programu „Nowa Maja w ogrodzie” znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Jedno jest pewne – w każdym ogrodzie zawsze można jeszcze zmienić jakiś detal i popracować nad szczegółami. Wizyta naszej specjalistki z pewnością ich do tego zainspiruje. Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

KARETKA POGOTOWIA II
Następny artykuł:

KARETKA POGOTOWIA II

tvnpix