Aktualności

powrót do listy

NINA

Polecane | Seriale |
NINA
NINA  Foto: © Gilles Scarela FTV

NINA

Nina to 39-letnia kobieta, która po latach przerwy wraca do pracy jako pielęgniarka. Czy uda jej się pokonać wszelkie przeciwności? Zapraszamy na serial „Nina” w każdy poniedziałek od 26 czerwca o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago), 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki.

Tytułowa bohaterka serialu „Nina” przerwała studia medyczne, by poświęcić się opiece nad chorą na raka córeczką. Jej leczenie przyniosło oczekiwane efekty, Nina postanawia więc wrócić do swojej pasji. Zatrudnia się jako pielęgniarka na oddziale wewnętrznym szpitala Madeleine Bres. Powrót do pracy po latach okaże się jednak trudniejszy, niż przypuszczała.

Sytuacji nie ułatwia fakt, że lekarzem w tym samym szpitalu jest jej były mąż. Wielu współpracowników uważa, że została zatrudniona dzięki jego protekcji. Bohaterka będzie więc musiała udowodnić swoje predyspozycje do tej pracy. Paradoksalnie sympatii lekarzy nie przysporzy jej też wiedza medyczna, którą potrafi umiejętnie wykorzystać.

NINANINA
Foto: © Laurent Denis FTV

Problemy lekarzy i pacjentów, kłopoty sercowe, intrygi i układy – główna bohaterka stara się odnaleźć w nowym środowisku i poradzić sobie z ciężką pracą. Nie zawsze wszystko będzie układać się po jej myśli. Dzięki swojemu wewnętrznemu spokojowi, ofiarności i determinacji Nina pokona jednak każdą przeszkodę. Zapraszamy do ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

 

 

DZIEŃ DOBRY WAKACJE
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

tvnpix