Aktualności

powrót do listy

NIEZWYKŁE PRZYPADKI MEDYCZNE

Polecane | Programy |
NIEZWYKŁE PRZYPADKI MEDYCZNE
NIEZWYKŁE PRZYPADKI MEDYCZNE  Foto: TVN / Cezary Piwowarski

NIEZWYKŁE PRZYPADKI MEDYCZNE – ODC. 3 – 4

W dzisiejszych czasach wiele osób dąży do ideału i pragnie piękna. Niestety część ludzi w swoim życiu zmaga się z różnymi przypadłościami, które najzwyczajniej próbuje ukryć przed światem. Jedni ślady przeszłości skrywają pod ubraniami, inni maskują je warstwami makijażu. Czy doktor Gojdź przerwie koszmar kobiet kolejnej odsłony „Niezwykłych przypadków medycznych” i sprawi, że znów poczują się piękne? Zachęcamy do oglądania programu w czwartek 16 lutego o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST - Chicago) i 22.10 (Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

23-letnia Julita od dziesięciu lat walczy o ładny wygląd. W wieku gimnazjalnym na jej twarzy pojawiły się pierwsze oznaki dojrzewania – trądzik. Nastolatka za wszelką cenę próbowała się go pozbyć. Wtedy wydawało jej się, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyciskanie niechcianych wyprysków... Ból i wstyd towarzyszył Julicie przez wiele młodzieńczych lat. Na szczęście trądzik zniknął, ale pozostawił po sobie wyraźne ślady.

Z kolei do czwartego odcinka „Niezwykłych przypadków medycznych” zgłosiła się 31-letnia Agnieszka z problemem przerośniętych warg sromowych. Dzień w dzień kobieta zmaga się z bólem, dyskomfortem, a przede wszystkim z poczuciem zatracenia kobiecości. Ta przypadłość odebrała jej nie tylko atrakcyjny wygląd miejsc intymnych, ale także udane życie płciowe. Czy doktor Gojdź pomoże Agnieszce przywrócić poczucie kobiecości? Zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁY TVN STYLE

PLANY GWIAZD ITVN NA NADCHODZĄCY SEZON
Następny artykuł:

PLANY GWIAZD ITVN NA NADCHODZĄCY SEZON

tvnpix