Aktualności

powrót do listy

NASZA MIŁOŚĆ

Polecane | Seriale |
NASZA MIŁOŚĆ
NASZA MILOSC  Foto: RAI

NASZA MIŁOŚĆ

Od 27 czerwca zapraszamy do oglądania wielowątkowego serialu „Nasza miłość”, opowiadającego o losach Vittorio i Anny, żyjącej bez ślubu pary, i ich dzieci. Premiera w każdy wtorek o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago), 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki.

Akcja serialu „Nasza miłość” rozgrywa się w latach 60. we Włoszech. Głównymi bohaterami są Vittorio i Anna, para żyjąca razem bez ślubu i wychowująca troje dzieci. Żona mężczyzny, Francesca, odeszła od niego, ale nie chce unieważnić ich małżeństwa. Vittorio ma z tego powodu same kłopoty. Wciąż boi się odkrycia, że para żyje razem pod jednym dachem i nie jest związana małżeńską przysięgą. W końcu prawda wychodzi na jaw i cała rodzina zmuszona jest przenieść się do innego miasta.

Bohaterowie decydują się wyjechać do Turynu, każde z nich dostaje tam szanse na spełnienie swoich marzeń. Jednak nawet tam nie zawsze mogą cieszyć się pełnią spokoju. Podejrzliwi sąsiedzi oraz matka Anny nieustannie psują krew zakochanym. Czy w ich życiu wreszcie zagości szczęście? Zapraszamy do śledzenia tej historii w ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

NINA
Następny artykuł:

NINA

tvnpix