Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2414 – 2417

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2414 – 2417
NA WSPÓLNEJ  Foto: TVN / Radek Orzeł

NA WSPÓLNEJ – ODCINEK 2414 – 2417


Ola zaczyna pracę w kancelarii i Darek wprowadza ją w obowiązki. Agnieszka z niepokojem to obserwuje… Tymczasem do Weroniki przychodzi Sławek, ponieważ ma nowe informacje w sprawie Roberta. Pokazuje nagranie z ukrytej kamery – Roztockiej świat wali się na głowę… Kto jeszcze odkryje druzgocącą prawdę? O tym przekonają się Państwo w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej”od poniedziałku do czwartku 23 – 26 stycznia o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż) oraz 20.00 (CST – Chicago) i 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) podczas premiery w ITVN.

Miśka namawia Maksa na wyjazd do Berlina. Brzozowski jednak nie ma z kim zostawić Wiktorka. Wkurzony chłopak jedzie do firmy Zdybickiej, bo musi się dowiedzieć, gdzie ona jest. Niestety w gabinecie Ilony zastaje tylko Michała. Były partner podejrzewa, że kobieta uciekła i na zawsze zostawiła go samego z dzieckiem. Zdesperowany idzie więc do Michała i żąda, by ten powiedział mu prawdę. Czy w końcu dowie się o chorobie?

Tymczasem Kuba spotyka się z Irkiem i proponuje oddanie mu pieniędzy, które ten ma zapłacić za nieuzasadnioną akcję służb ratowniczych. Ich rozmowę przerywa Krakers – posądza chłopaków o spisek za jego plecami i próbę wydania go policji. Następnego dnia Kuba widzi, jak podczas przerwy Krakers poniża Huberta. Staje w obronie kolegi. Zarzuca oprawcy, że w sprawie fałszywego alarmu zachował się jak tchórz! Łobuz widzi zbliżającą się nauczycielkę i próbuje uciszyć kolegę. Ten jednak krzyczy coraz głośniej…

Z kolei Mania wraca zapłakana ze szkoły, ponieważ wychowawczyni oświadczyła jej przy całej klasie, że chora na epilepsję nie może jechać na wycieczkę. Żaneta chce porozmawiać z nauczycielką. W tym samym momencie Wojtek znajduje nową metodę leczenia córki. Natomiast Żaneta ostro sprzeciwia się pomysłowi męża – nie chce bardziej ryzykować. Roztrzęsiona mówi Marii o absurdalnym pomyśle operacji dziewczynki, ale Ziębowa nie jest aż tak radykalnie nastawiona. Jaką ostatecznie podejmą decyzję? Na serial „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

 

MATERIAŁY TVN

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 3
Następny artykuł:

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 3

tvnpix