Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPOLNEJ   Foto: TVN RADEK ORZEL

NA WSPÓLNEJ – ODC. 2484-2487

Od poniedziałku do czwartku 29 maja – 1 czerwca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CDT - Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zachęcamy do oglądania kolejnych odcinków „Na Wspólnej”. W nadchodzącym tygodniu bohaterów czekają złe wieści, rozczarowania i porażki. Czy na przekór przeciwnościom losu przetrwają ten trudny okres? Zapraszamy do ITVN!

Zrozpaczona Marta nie opuszcza szpitala, ale nikt nie informuje jej o stanie zdrowia Olafa. Mężczyzna po odzyskaniu przytomności jest przerażony wizją spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim… Po interwencji Kamila do zaniepokojonej Hofferówny wreszcie przychodzi lekarz opiekujący się Kubickim. Czy będzie miał dobre wieści?  Na dodatek, podczas przesłuchania przez policjanta, pacjent dowiaduje się, że to on jest oskarżony o napad!

NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Tymczasem Włodek wynajmuje mieszkanie, ale czuje się w nim  bardzo samotny i nieszczęśliwy. Wyraźnie zaczyna do niego docierać, że stracił to, co miał najcenniejszego w życiu. Wieczorem siedzi w barze kompletnie załamany, próbując dzwonić do Marii. Kryzysem małżeństwa dziadków postanawiają się zająć wnukowie. Mania i Franek podstępem ściągają oboje Ziębów do mieszkania Bergów. Dzieci oznajmiają, że nie wypuszczą ich stąd, dopóki ci się nie pogodzą. Ale Maria i Włodek zaczynają się ponownie kłócić. Czy to koniec ich małżeństwa?

 

MATERIAŁY TVN

W DOBRYM STYLU
Następny artykuł:

W DOBRYM STYLU

tvnpix