Aktualności

powrót do listy

NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU

Seriale |
NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU
NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU  Foto: CARACOL TV SA

NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU

Od 17 sierpnia zapraszamy na premierę kolumbijskiej telenoweli „Na przekór przeznaczeniu”, w której widzowie poznają historię dwóch sióstr, rozłączonych przez los i zbieg okoliczności. Czy po latach dojdzie do ich spotkania? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15.45 (CET – Berlin, Paryż), 15.40 (CDT – Chicago) i 16.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Gertrudis i Armida to dwie siostry, mające kompletnie różne charaktery. Po śmierci rodziców opiekę nad nimi przejęła ciotka, Luzmilla, która zmusiła dziewczyny do pracy w jej restauracji. Dorastające siostry mają dosyć jej podłego i despotycznego charakteru. Dowiadują się również, że ciotka ma zamiar oddać je pod opiekę swojego kochanka. Postanawiają więc uciec z wyspy i rozpocząć własne życie. Jednak skomplikowany plan nie zostaje uwieńczony sukcesem. Gertrudis podczas kłótni z ciotką doprowadza do pożaru restauracji. Widząc to, Armida myśli, że dziewczyna zginęła.

NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIUNA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU
Foto: CARACOL TV SA

Dwadzieścia lat później. Armida pracuje jako służąca w domu bogatego Ismaela Herrery. Zamierza jednak porzucić posadę i otworzyć szkołę tańca, o czym marzyła od dawna. Gertrudis zaś założyła rodzinę wraz z mężczyzną, który zajął się nią po ucieczce z wyspy. Teraz jest on właścicielem firmy transportowej i właśnie przekazuje interes swoim synom. Od tragicznych wydarzeń z ich młodości siostry nie miały ze sobą kontaktu. Czy teraz, po długiej rozłące, los da im okazję do spotkania i odbudowania więzi? Zapraszamy na premierę telenoweli „Na przekór przeznaczeniu” do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NOWY GADŻET
Następny artykuł:

NOWY GADŻET

tvnpix