Aktualności

powrót do listy

MORDERSTWO W BAYONNE

Filmy |
MORDERSTWO W BAYONNE
MORDERSTWO W BAYONNE   Foto: Pierre PLANCHENAULT

MORDERSTWO W BAYONNE

21 lipca zapraszamy Państwa na francuski film kryminalny „Morderstwo w Bayonne”. Dwie zupełnie przypadkowe sprawy - zabójstwa i zaginięcia naprowadzają lokalną policję i przejezdnego detektywa na wspólny trop. Jakie będą efekty ich dochodzenia? Przekonają się Państwo w piątek o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Kapitan Maria Daguerre, młoda oficer policji pracująca na komisariacie w Bayonne, podczas codziennego joggingu zauważa światło w opuszczonej nadmorskiej jaskini. Kiedy decyduje się sprawdzić, co dzieje się między skałami, nagle zostaje zaatakowana. Po odzyskaniu przytomności w jaskini odkrywa zwłoki torturowanej kobiety. Podejmuje się odnalezienia mordercy i rozwikłania zagadki śmierci nieznajomej.

Tymczasem inny oficer policji, Vincent Becker, przyjeżdża do Bayonne w poszukiwaniu syna. Obaj mężczyźni nie widzieli się od lat. Kilka dni wcześniej Becker odebrał od niego tajemniczy telefon. Dochodzenie wykazało, że został on wykonany właśnie z tego miasteczka. Po przyjeździe, Becker dostaje do asysty kapitan Daguerre, zajmującą się sprawą morderstwa. Mimo różnic charakterów, oboje zaczynają ze sobą współpracować. Wkrótce wychodzi na jaw, że oba dochodzenia są ze sobą powiązane...

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

KURACJA
Następny artykuł:

KURACJA

tvnpix