Aktualności

powrót do listy

MISTORZOWSKIE CIĘCIE

Polecane | Programy |
MISTORZOWSKIE CIĘCIE
MISTRZOWSKIE CIECIE  Foto: TVN

MISTRZOWSKIE CIĘCIE

Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden! Spośród tysięcy kandydatów wybierze go znane i szanowane jury – Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. W drodze do finału bohaterów programu będzie wspierała prowadząca Gabi Drzewiecka. Na premierowe odcinki „Mistrzowskiego cięcia” zapraszamy do ITVN w każdą środę od 13 grudnia o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto).

W różnego rodzaju formatach telewizyjnych wybierano już najlepszego kucharza, tancerza czy modela. Teraz przyszła pora na najbardziej uzdolnionego fryzjera. Jury nie będzie miało łatwego zadania. Do programu zgłosili się nie tylko amatorzy, ale także specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Na początek jurorzy wybiorą dziesięciu kandydatów, którzy z zacięciem będą rywalizować nie tylko o tytuł polskiego Mistrza Fryzjerstwa, ale także o roczny kurs szkoleniowy w Akademii Maniewski oraz wyjazd na ekskluzywne szkolenie do Mediolanu.

MISTRZOWSKIE CIECIEMISTRZOWSKIE CIECIE
Foto: TVN

Bohaterowie programu będą zmagać się z licznymi fryzjerskimi wyzwaniami. Kolejne zadania konkursowe pokażą im, że techniczne umiejętności nie zawsze stanowią klucz do sukcesu. Fryzjerzy skonfrontują się ze swoimi największymi słabościami i sięgającymi zenitu emocjami. Ci, którzy nie poradzą sobie na kolejnych etapach konkursu, będą musieli opuścić program. Na szczęście jest też ktoś, kto dopinguje i wspiera uczestników programu na każdym kroku rywalizacji. Prowadząca Gabi Drzewiecka jak nikt potrafi zagrzewać do walki i ocierać łzy w kryzysowych sytuacjach. W finale „Mistrzowskiego cięcia” widzowie zobaczą trzech najlepszych kandydatów. Który z nich zostanie polskim Mistrzem Fryzjerstwa? Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

UGOTOWANI
Następny artykuł:

UGOTOWANI

tvnpix