Aktualności

powrót do listy

MISJA PIES

Polecane | Programy |
MISJA PIES
MISJA PIES  Foto: TVN / PIOTR MIZERSKI

MISJA PIES – ODC. 7 – 8

W nadchodzących odcinkach programu „Misja pies” poznają Państwo pupile, które lubią demolować oraz Weronikę szukającą psiego przyjaciela dla swoich dzieci. Zachęcamy do oglądania premiery ITVN w środę 31 maja o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Freddie to jamnik, pies myśliwski zdolny do wielkich rzeczy. Jest jednak jeden mały problem... Kamila, jego pani, chce aby był słodkim, spokojnym kanapowcem. Takie wymogi frustrują naszego bohatera i broni się on jak może i na miejsce manifestowania swoich potrzeb obrał sobie stół. A gdy taka forma komunikacji nie robi na właścicielach wrażenia, ujście swojej frustracji znajduje w domowej demolce.

MISJA PIESMISJA PIES
Foto: TVN / PIOTR MIZERSKI

Z kolei Fiona, owczarek niemiecki zniewala swoim urokiem, ale też niestety równie mocno powala ilością zniszczonych rzeczy, które podchodzą jej pod pysk. Właściciele budują wymarzony domu i już drżą na samą myśl o tym, jak w nowe progi wejdzie Fiona i jakie porządki, a raczej nieporządki tam zaprowadzi. Czy behawiorystka zwierzęca, Aneta Awtoniuk zaradzi tym problemom?

W programie „Misja pies” pojawi się również Weronika, samotna matka dwójki dzieci, która właśnie przeprowadziła się do nowego domu i krok po kroku pragnie spełniać marzenia swoich pociech. Jednym z nich jest psi przyjaciel. Dwóch kandydatów czeka na swój nowy dom. Który pies skradnie serce Weroniki? A może jest ono tak wielkie, że znajdzie się w nim miejsce nie tylko dla jednego bezdomniaka?  Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

GARAŻ MARZEŃ
Następny artykuł:

GARAŻ MARZEŃ

tvnpix