Aktualności

powrót do listy

MAGIA Y

Polecane | Programy |
MAGIA Y
MAGIA Y  Foto: TVN / Piotr Mizerski

MAGIA Y

Magik Y swoimi magicznymi trikami podbił już Internet. Teraz przyszła pora na telewizję. Jakie sztuczki pokaże i co zdradzi? Zapraszamy do oglądania nowego programu „Magia Y” w niedzielę 30 lipca o godzinie 18.00 (CET – Berlin, Paryż), 18.00 (CDT – Chicago) i 19.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN!

Iluzjonista w każdym odcinku spotka się z trzema gwiazdami ze świata show biznesu. Z jedną z nich umówi się w miejscu publicznym, z drugą w domu. Kolejnej zaproponuje spotkanie w specjalnie zaaranżowanym do tego pomieszczeniu. Co dalej? Znikające przedmioty i zwierzęta to dopiero początek. Okaże się, że czytanie w myślach i prowadzenie samochodu z zamkniętymi oczami jest możliwe. Podobnie jak zrobienie tatuażu za pomocą samego dotyku. Nie zabraknie też tradycyjnej magii karcianej i eksperymentów z połykaniem ostrych przedmiotów. Magik Y zaprosi do zabawy ludzi spotkanych na ulicy. Będzie ich zadziwiał, rozbawiał, a nawet wzruszał. Wszystko za sprawą iluzji.

W programie „Magia Y” niemożliwe staje się możliwe. Niejedna osoba będzie przecierała oczy ze zdziwienia. To produkcja, jakiej nie było jeszcze w polskiej telewizji. To czysta magia! Zapraszamy przed telewizory do ITVN!

TEKST TVN STYLE

TAJEMNICZY ŚWIAT DRZEW
Następny artykuł:

TAJEMNICZY ŚWIAT DRZEW

tvnpix