Aktualności

powrót do listy

MAESTRO

Polecane | Seriale |
MAESTRO
MAESTRO  Foto: Artem Dollezhal, Vlad Ryashin

MAESTRO

Od 28 czerwca widzów ITVN zapraszamy na wyjątkowy serial, którego akcja rozgrywa się pod koniec lat 80. w ZSRR. „Maestro” opowiada historię młodego chłopaka, marzącego o własnym zespole rockowym. Czy bohaterowi uda się osiągnąć założony cel? Zachęcamy do śledzenia jego losów w każdą środę o godz. 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago), 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki. 

MAESTROMAESTRO
Foto: Artem Dollezhal, Vlad Ryashin
MAESTROMAESTRO
Foto: Artem Dollezhal, Vlad Ryashin
MAESTROMAESTRO
Foto: Artem Dollezhal, Vlad Ryashin
MAESTROMAESTRO
Foto: Artem Dollezhal, Vlad Ryashin

Głównym bohaterem serialu jest Pasza Karitonow, młody chłopak, żyjący w Odessie. Właśnie wraca z kilkumiesięcznego rejsu statkiem, gdzie pracował jako marynarz. Przywozi z niego mnóstwo prezentów dla najbliższych i przyjaciół, ale przede wszystkim dużo pieniędzy. Są one niezbędne do realizacji jego planów. Marzy on bowiem o własnym zespole rockowym. Najważniejsza jednak jest dla niego miłość do pięknej Lilii, z którą zamierza zamieszkać. Natomiast rodzice dziewczyny kategorycznie się na to nie zgadzają. Młodzi postanawiają więc uciec z domu.

Przypadek sprawia, że wszystkie plany Paszy zostają zrujnowane. Podczas wymiany pieniędzy, zarobionych podczas rejsu, zostaje on oszukany przez inną piękną dziewczynę - Lerę. To zdarzenie załamuje chłopaka, ale mimo to postanawia znaleźć złodziejkę. Tuż przed wylotem z Lilią na Krym natrafia na Lerę ponownie. Tym razem mimowolnie rozpoczyna z nią wspólne życie. Często biorą udział w rozmaitych kradzieżach i oszustwach. Czy to życie spodoba się Paszy? Czy uda mu się również odzyskać Lilię? Odpowiedź poznają Państwo, oglądając serial „Maestro” w ITVN. Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NASZA MIŁOŚĆ
Następny artykuł:

NASZA MIŁOŚĆ

tvnpix