Aktualności

powrót do listy

LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ

Seriale |
LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ
LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ WEST  Foto: RETI

LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ

Zagadkowe i interesujące śledztwa, kobieca rywalizacja i świetny humor to główne atuty kryminalnego serialu francuskiego „Lebowitz kontra Lebowitz”. Seria opowiada o dwóch konkurujących ze sobą prawniczkach, które muszą współpracować na sali sądowej. Na premierowe odcinki zapraszamy od 11 maja w czwartki o godzinie 22.20 (CET – Berlin, Paryż) i od 13 maja w soboty o godz. 21.45 (CDT – Chicago), 22.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Paule Lebowitz jest prężną i odnoszącą sukcesy panią adwokat z wieloletnim stażem. Kancelarię prowadzi wraz z mężem, Simonem, który pewnego dnia… bierze ślub z jej o wiele młodszą koleżanką po fachu, Irene. Ze strachu przed gniewem swojej byłej małżonki dostaje zawału serca i umiera.

LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ USA
LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ USA

Kobiety, mimo niechęci i sprzeczek na tle udziałów w firmie, muszą razem prowadzić kancelarię. Pierwszą sprawą, którą się zajmują, jest śledztwo dotyczące zabójstwa młodego mężczyzny. Podejrzewają o tę zbrodnię kobietę przekonaną o tym, że zamordowany był sprawcą śmierci jej córki. Paule wraz ze swoimi współpracownikami, poszukuje dowodów, mających świadczyć o niewinności jej klientki. Czy uda im się dojść do prawdy? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁY PRASOWE

LEBOWITZ KONTRA LEBOWITZLEBOWITZ KONTRA LEBOWITZ
Foto: RETI

GNIEW, WIATR NADZIEI
Następny artykuł:

GNIEW, WIATR NADZIEI

tvnpix