Aktualności

powrót do listy

KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 6

Polecane | Programy |
KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 6
KUCHENNE REWOLUCJE - ODC. 6  Wideo: TVN

KUCHENNE REWOLUCJE – ODCINEK 6

Restauracja Italian House mieści się w atrakcyjnej części Torunia – na Starym Mieście w pięknej, zabytkowej kamienicy. Jej właścicielem jest Maciek, który parę lat temu w tym miejscu otworzył lokal ze swoją ulubioną kuchnią azjatycką oraz sushi. Jak rozwija sie biznes?Zapraszamy na premierę programu „Kuchenne rewolucje” do ITVN w niedzielę 26 marca o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN / Piotr Mizerski

Brak doświadczenia w gastronomii bohatera szóstego odcinka „Kuchennych rewolucji” szybko wykorzystali pracownicy, a biznes zamiast oczekiwanych dochodów zaczął przynosić wyłącznie straty. Gospodarz wraz z żoną podjęli decyzję o zamknięciu i sprzedaży firmy. Wtedy pojawił się Cufo, Albańczyk, doświadczony menadżer i mistrz sztuki kulinarnej, który zainteresował się ofertą kupna. Zanim jednak został formalnym kierownikiem, od razu przejął dowodzenie i zaprowadził swoje porządki: zatrudnił swoich kucharzy, zmienił profil kuchni na włoską, na której znał się świetnie, bo pracował także we Włoszech.

Niestety mimo zapału, chęci Cufa i ogromnych zmian, jakie wprowadził knajpa nadal świeciła pustkami i nikt do niej nie zaglądał. Maciek nadal pozostawał prawnym zarządcą, ponieważ Cufo zwlekał ze sfinalizowaniem transakcji. Po kilku miesiącach nieformalnych rządów Albańczyka zaczęły spływać jego niezapłacone rachunki oraz faktury na kilkadziesiąt tysięcy złotych, za które musiał zapłacić pierwszy właściciel. Dopiero wtedy stracił zaufanie do swojego menadżera i postanowił wezwać prawdziwego eksperta, czyli Magdę Gessler. Czy i jakie znajdzie lekarstwo nasza restauratorka na zaistniałą sytuację? Przekonają się Państwo, oglądając ITVN.

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

Więcej informacji na www.itvn.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

WIEM, CO KUPUJĘ
Następny artykuł:

WIEM, CO KUPUJĘ

tvnpix