Aktualności

powrót do listy

KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 11

Polecane | Programy |
KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 11
KUCHENNE REWOLUCJE - ODC. 11  Foto: TVN

KUCHENNE REWOLUCJE – ODCINEK 11

W nowym odcinku „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler zawita do Ostrowca  Świętokrzyskiego, gdzie spotka się z Panią Anią - właścicielką Baru na Stawkach. Lokal ma problemy finansowe i kadrowe. Czy prowadzącej uda się je rozwiązać i znaleźć pomysł na dalsze funkcjonowanie tego miejsca? Zapraszamy do ITVN w niedzielę 30 kwietnia o godzinie20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN / Piotr Mizerski

Na jednym z osiedli mieszkaniowych malowniczo położonego Ostrowca Świętokrzyskiego pani Ania otworzyła swoją kolejną jadłodajnię czyli Bar na Stawkach.  Wcześniej przez  6 lat prowadziła bar z obiadami domowymi w jednej z galerii handlowych, więc, otwierając swój lokal postanowiła trzymać się już sprawdzonego przepisu na biznes. Miejsce serwuje dania  domowej kuchni polskiej m.in. żurek, rosół, pomidorową, gulasz, kopytka, czyli znane i lubiane potrawy, które jak już sprawdziła właścicielka przynoszą sukces.

Personel w Barze na Stawkach też jest sprawdzony, bo kucharki i kelnerki pracowały u pani Ani jeszcze w poprzednim lokalu, ale kiedy okazało się, że Bar na Stawkach nie cieszy się powodzeniem  i nie zarabia na swoje utrzymanie, pani Ania postanowiła jeszcze bardziej zaangażować się w pracę. Od pewnego czasu codziennie wstaje o 4 rano, żeby skoro świt być już w barze, sama zaczęła gotować, czego wcześniej nie robiła.  Skrupulatnie pilnuje godzin pracy swoich pracownic oraz czystości, szczególnie na kuchni, która lśni wypucowana niczym laboratorium. Niestety, jej pracownice już tak zadowolone nie są, a pani Ania zauważyła, że ostatnio naprawdę zaczęły ignorować jej polecenia, dlatego oznajmiła im, że zacznie udzielać im nagan w formie pisemnej.

Wszystkie wysiłki właścicielki Baru na Stawkach nie poprawiły jednak sytuacji finansowej jadłodajni, bo klientów ceniących sobie jej dania nie przybyło. Za to pracownice uznały, że dłużej w takiej atmosferze pracować się nie da, a wszelkie starania ich lubianej  (do niedawna) szefowej przynoszą więcej szkody, niż pożytku, więc wezwały na pomoc Magdę Gessler. Czy uda się uratować to miejsce? Zapraszamy do ITVN na nowy odcinek „Kuchennych rewolucji”!

MATERIAŁY TVN

MAGIEL TOWARZYSKI – ODC. 8
Następny artykuł:

MAGIEL TOWARZYSKI – ODC. 8

tvnpix