Aktualności

powrót do listy

KUCHENNE REWOLUCJE

Polecane | Programy |
KUCHENNE REWOLUCJE
KUCHENNE REWOLUCJE   Foto: TVN

KUCHENNE REWOLUCJE – ODC. 3

 

Przy zadbanym rynku niewielkiego  Chrzanowa mieści się restauracja Stare Mury. Lokal założył kilka lat temu Jacek. Wcześniej prowadził własną dużą firmę zatrudniającą 850 osób, a ponieważ świadczyła ona usługi na rzecz restauracji, któregoś dnia doszedł do wniosku, że sam chciałby mieć lokal gastronomiczny. Dlaczego doświadczony przedsiębiorca wzywa na pomoc Magdę Gessler? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo, oglądając „Kuchenne rewolucje” w niedzielę 24 września o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

KUCHENNE REWOLUCJE TVN.jpgKUCHENNE REWOLUCJE TVN.jpg

Jackowi wydawało się, że prowadzenie restauracji to sama przyjemność. Niestety życie szybko zweryfikowało jego wyobrażenie o tym biznesie. Latem Stare mury jeszcze dobrze prosperowały, niestety zimą, jak twierdzi jego partnerka Ania – Chrzanów po prostu zamiera i po 15:00 ulice pustoszeją. Do restauracji nie zagląda nikt, nie ma prawie żadnych dochodów, a przecież koszty utrzymania lokalu nie znikają. Zła kondycja restauracji zmusiła właściciela do zaciągnięcia kredytów, żeby utrzymać miejsce i pracowników.

Co gorsza Jacek nie ma pomysłu, czym przyciągnąć gości, a menu nie zmieniło się od lat. W Chrzanowie podobno królują pizza, kebab i zapiekanki, więc w Starych murach też obok barszczu z uszkami i innych tradycyjnych dań oczywiście są do wyboru różnego rodzaju fast foody i panierowane filety z piersi kurczaka. Takim sposobem właściciel stara się spełniać wymagania gości, ale oni tego najwyraźniej nie doceniają, a Jacek jest co raz bardziej załamany zbliżającą się wizją bankructwa. Ostatnią deskę ratunku widzi w Magdzie Gessler, ale czy słynna restauratorka zdoła reanimować to miejsce i przekonać Jacka i Anię do zmian?  Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix