Aktualności

powrót do listy

KUCHENNE REWOLUCJE

Polecane | Programy |
KUCHENNE REWOLUCJE
KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 9  Foto: TVN / MIZERSKI

KUCHENNE REWOLUCJE – ODC. 9

Bar na Szybkiej to lokal, który prowadzi Małgorzata razem z mężem Adamem. Jak sami przyznają, pół roku zajęło im osiąganie perfekcji w tym, co robią. Dlaczego więc wzywają na pomoc Magdę Gessler? O tym przekonają się Państwo w kolejnej odsłonie programu „Kuchenne rewolucje” w niedzielę 23 lipca o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

Przez jakiś czas bar, chociaż ulokowany nieco na uboczu w pofabrycznym budynku, przynosił zyski, ponieważ codziennie miał stałych klientów – pracowników pobliskiego biurowca. Barowe dania, leżące w podgrzewaczach, gwarantowały krótki czas oczekiwania. W tym czasie Małgorzata i Adam sprzedawali nawet 180 obiadów dziennie. Niestety, czas prosperity skończył się wraz wyprowadzką firmy zatrudniającej kilkaset osób i Bar na Szybkiej opustoszał.

Adam, człowiek renesansu, jak sam o sobie mówi, myślał, że „specyficzny urok miejsca” oraz jego dobry smak i genialne w swej prostocie dania, zapewnią im nowych klientów. Wbrew jego optymizmowi, sprzedają już tylko ok. 30 obiadów dziennie, a zyski z trudem pokrywają koszty utrzymania. Małgorzata stara się gotować jak w domu, ale jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem klientów i ciągłym łataniem dziur w budżecie. Oboje zdają sobie sprawę, że bez zmian nie zdobędą nowych klientów, dlatego postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler. Na efekty pracy naszej specjalistki zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN

MORDERSTWO W BAYONNE
Następny artykuł:

MORDERSTWO W BAYONNE

tvnpix