Aktualności

powrót do listy

KUBA WOJEWÓDZKI

Polecane | Programy |
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI - NOWY SEZON  Foto: TVN

KUBA WOJEWÓDZKI – NOWY SEZON

Nosi trampki. Pije oranżadę – wstrząśniętą, niemieszaną. Lubi szybkie samochody, piękne kobiety – ostatnio tylko jedną. Jakich gości zaprosi do studia w nowym sezonie programu „Kuba Wojewódzki”? Nie ulega wątpliwości, że będzie jak zwykle gorąco, śmiesznie i dwuznacznie!Zapraszamy na premierowe odcinki od 14 lutego w każdy wtorek o godzinie 22.30 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CST – Chicago) i 23.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Człowiek wielu talentów, właściciel niewyparzonej gęby i skórzanej kanapy. Tradycyjnie zasiądą na niej najodważniejsi ludzie, którzy nie boją się konfrontacji z Królem TVN. Wśród tych nieszczęśników będą celebryci, artyści, politycy, sportowcy, dziennikarze, znani, ale niekoniecznie lubiani, na pewno ciekawi.

Tej wiosny „Kuba Wojewódzki” powraca ze swoją główną misją, by dalej szokować, bulwersować i mówić to, czego inni nie mają odwagi. Z zaproszonymi osobami porozmawia o bieżących sprawach i przede wszystkim o ich życiu prywatnym. Kogo grzecznie ugości, a kto nie zasłuży na jego życzliwość? Zachęcamy do oglądania ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

DRUGA SZANSA – ODCINEK 1
Następny artykuł:

DRUGA SZANSA – ODCINEK 1

tvnpix