Aktualności

powrót do listy

KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN

Polecane | Filmy |
KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN
KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN  Foto: (c) Pampa Production

KRYMINALNE ZAGADKI

W lipcowe piątki zapraszamy Państwa na premiery trzymających w napięciu francuskich filmów kryminalnych. Każdą z nich wyemitujemy o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż) w ITVN. Nic bowiem nie dodaje letnim wieczorom uroku i pikanterii tak jak pełen niedopowiedzeń, zwrotów akcji i napięcia dobry kryminał. Nie zabraknie szokujących zbrodni, ponurych tajemnic i ukrytych motywów. Wakacyjnych kryminalnych zagadek w ITVN po prostu nie można przegapić!

7 lipca zaprezentujemy opartą na faktach historię zbrodni doskonałej, w którą zamieszany jest jeden z pracowników policji. Znany koroner staje się głównym podejrzanym zabójstwa swojej żony, choć sam twierdzi, że jego ukochana popełniła samobójstwo. Czy faktycznie jest winny śmierci kobiety? Pełen zagadek i zwrotów akcji francuski film „Wewnętrzne przekonanie” nie od razu da Państwu odpowiedź na to pytanie, ale zapewniamy, że warto czekać na finał.

WEWNETRZNE PRZEKONANIEWEWNETRZNE PRZEKONANIE
Foto: (c) Maha Productions

W kolejny weekend 14 lipca zapraszamy natomiast na film „Dolina Kłamstw”, w którym do zbrodni prowadzą familijne sekrety. Główna bohaterka po latach pracy w Paryżu decyduje się na powrót w rodzinne strony, gdzie planuje otworzyć restaurację i hotel. Jednak tajemnicza śmierć przyjaciółki w piwnicach jej domu sprawia, że Laura zaczyna prywatne śledztwo. Każde zaskakujące odkrycie prowadzi do kolejnych tragedii. Jakie sekrety skrywają ściany starego domu?

Z kolei w filmie „Morderstwo w Bayonne” policja zajmuje się sprawą zwłok torturowanej kobiety, które odnaleziono przypadkowo w jaskini. W nadmorskim miasteczku w tym samym czasie pojawia się inny oficer policji poszukujący zaginionego syna. Współpraca lokalnej kapitan i przybysza doprowadzi śledztwo do przełomowego punktu. Czy dzięki temu uda im się odnaleźć mordercę i syna Beckera? Przekonają się Państwo 21 lipca w ITVN. Zapraszamy!

MORDERSTWO W BAYONNEMORDERSTWO W BAYONNE
Foto: Pierre PLANCHENAULT

Morderstwo w Guerande” to nasza propozycja na ostatni piątkowy wieczór lipca. Tym razem w Guerande, małym miasteczku na zachodzie Francji, zostaje znalezione zdekapitowane ciało mężczyzny. Krótko po tym wydarzeniu w jednej z kaplic na cmentarzu w Bayonne policja odkrywa głowę ofiary. Czy śledczym uda się ustalić związek miedzy dwójką nieboszczyków? Czy pomoże im to w namierzeniu mordercy? Odpowiedzi na te pytania tylko w ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORÓW

KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN_USA
KRYMINALNE ZAGADKI W ITVN_USA

MOC ATRAKCJI W WAKACYJNYM WYDANIU ITVN
Następny artykuł:

MOC ATRAKCJI W WAKACYJNYM WYDANIU ITVN

tvnpix