Aktualności

powrót do listy

KOMISARZ MONTALBANO

Polecane | Seriale |
KOMISARZ MONTALBANO
KOMISARZ MONTALBANO  Foto: RTI spa Reti Televisive Italiane

KOMISARZ MONTALBANO – SEZON 3

W niedzielę 4 i 11 czerwca zapraszamy na kolejne odcinki kryminalnej serii „Komisarz Montalbano”. Jak potoczą się losy tytułowego inspektora? Przekonają się Państwo o 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 20.55 (CDT – Chicago) i 21.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Włoska policja otrzymuje zgłoszenie dotyczące zaginięcia dwójki seniorów, do którego doszło podczas wycieczki objazdowej po Sycylii. W tym samym czasie zamordowany zostaje lokalny ekspert IT. Komisarz Montalbano postanawia znaleźć związek miedzy tymi dwoma zupełnie różnymi zbrodniami. Aby przekonać się, co wydarzyło się naprawdę, co wiąże trzy morderstwa i kto jest zabójcą, musi przesłuchać cały autokar sycylijskich emerytów. Jakie będą rezultaty śledztwa?

KOMISARZ MONTALBANOKOMISARZ MONTALBANO
Foto: RTI spa Reti Televisive Italiane

Kolejna sprawa, jaką zajmie się tytułowy śledczy będzie dotyczyła domniemanego samobójstwa niepełnosprawnego złotnika. Montalbano jest przekonany, że ktoś pomógł zmarłemu w przejściu na tamten świat. Odkrywa bowiem jego sfałszowany testament, którego jedynym beneficjentem jest brat samobójcy. Czy to właśnie on jest zabójcą? Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY ITVN

ODLOTOWA KANADA
Następny artykuł:

ODLOTOWA KANADA

tvnpix