Aktualności

powrót do listy

KOMISARZ MONTALBANO

Polecane | Seriale |
KOMISARZ MONTALBANO
KOMISARZ MONTALBANO  Foto: Rai Fiction

KOMISARZ MONTALBANO – SEZON 7

W niedzielę o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 20.55  (CDT – Chicago) i 21.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy do ITVN na kolejne odcinki kultowego serialu „Komisarz Montalbano”. Co tym razem zaskoczy śledczych?

W tym sezonie tytułowy śledczy zajmie się tajemniczym morderstwem kobiety, a pomoże mu w tym jej siostra bliźniaczka. Czy intencje najbliższej krewnej ofiary okażą się właściwe? Komisarz będzie miał co do tego pewne wątpliwości – poczuje się nawet w pewien sposób przez nią wykorzystany.

Montalbano podejmie się również rozwiązania sprawy dotyczącej zabójstwa bogatego kobieciarza. Komisarz, jak zwykle, posłucha swojej intuicji, która ty razem podpowie mu, że mężczyzna został zamordowany w afekcie. O zbrodnię podejrzewać będzie oczywiście jedną z jego kochanek, ale czy to faktycznie jest właściwy trop?

Przypadkowo tytułowy bohater zostanie zamieszany także w sprawę wyścigów konnych i nielegalnych zakładów. Na plaży, obok swojego domu, znajdzie bowiem martwego konia, który nagle znika. Na komisariacie pojawi się natomiast piękna kobieta zgłaszająca kradzież konia. Salvo oczywiście rusza z pomocą w poszukiwaniach, a przy okazji wdaje się w namiętny romans.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ZESZYT ĆWICZEŃ
Następny artykuł:

ZESZYT ĆWICZEŃ

tvnpix