Aktualności

powrót do listy

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

Polecane | Programy |
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA
KOBIETA NA KRANCU SWIATA   Foto: TVN

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA – ODCINEK 3

W trzecim odcinku „Kobiety na krańcu świata” Martyna Wojciechowska odwiedzi Japonię, by poznać tam plastikową kobietę lalkę i mężczyznę, który się w niej zakochał. Na tę niezwykłą miłosną historię zapraszamy w niedzielę 17 grudnia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CST – Chicago), 19.30 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Trzeci odcinek „Kobiety na krańcu świata” zrealizowany w Japonii, będzie prawdziwym zaskoczeniem. Kiedy wydaje się, że Martynę niewiele już może zdziwić, postanawia poznać kobietę -lalkę.

Podróżniczka jedzie do Tokio by spotkać się z mężczyzną, który zakochał się w Megumi. Praktyczni Japończycy coraz częściej zamiast szukać prawdziwej miłości, zastępują ją plastikową. Zawierają nawet związki małżeńskie ze sztucznymi kobietami. Szacuje się, że w Kraju Kwitnącej Wiśni żyje aż 20 tysięcy mężczyzn, którzy posiadają taką lalkę. Dlaczego? Plastikowe kobiety nie oceniają i nie mają dużych oczekiwań. Poza tym - wielkością, wagą i wyglądem odzwierciedlają żywego człowieka. Czy naprawdę można zakochać się w plastikowej lalce? Czy taki jest obraz przyszłości? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ
Następny artykuł:

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

tvnpix