Aktualności

powrót do listy

KLERYCY

Polecane | Seriale |
KLERYCY
Klerycy  Foto: FILM&PICTURE

KLERYCY

 

Od 27 lipca zapraszamy na kolejny sezon serialu, którego bohaterami są klerycy z francuskiego Seminarium Kapucynów. Premierowe odcinki „Kleryków” zaprezentujemy o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT – Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. W każdy czwartek wyemitujemy po dwa odcinki.

W trzecim sezonie wielkiego serialowego hitu, widzowie obejrzą znanych już bohaterów, którzy po ukończeniu studiów rozpoczynają posługę kapłańską. W trakcie wykonywania codziennych zadań księża będą musieli stawić czoła wielu problemom, wynikającym nie tylko z kryzysu wiary ich i parafian, ale również sprawowanej przez nich służby.

Aktywne uczestniczenie w życiu parafii i kościelnej hierarchii okaże się nie lada wyzwaniem. Natomiast młody wiek bohaterów i skromne doświadczenie życiowe zamiast pomagać w rozwiazywaniu bieżących problemów, będą je jedynie potęgować. Jak tytułowi „Klerycy” poradzą sobie na nowym etapie życia? Przekonają się Państwo, oglądając ITVN. Zapraszamy w każdy czwartek na pokaz dwóch odcinków serialu!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

EFEKT DOMINA - ODCINEK 8
Następny artykuł:

EFEKT DOMINA - ODCINEK 8

tvnpix