Aktualności

powrót do listy

KARETKA POGOTOWIA II

Seriale |
KARETKA POGOTOWIA II
KARETKA POGOTOWIA II WEST  Foto: Pachova Zuzana

KARETKA POGOTOWIA II

W lipcowe wieczory zachęcamy Państwa do śledzenia dalszych losów bohaterów znanego i lubianego czeskiego serialu medycznego „Karetka pogotowia”. Zapraszamy od 6 lipca w czwartki o godzinie 22.20 (CET – Berlin, Paryż) i od 8 lipca w soboty o godzinie 21.45 (CDT – Chicago) i 22.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Po latach widzowie ponownie mają szansę spotkać się z bohaterami kultowego serialu – doktorem Janderą, jego ukochaną Elišką i bratem Jardą. Są tylko „trochę starsi” i bogatsi o wiele osobistych oraz zawodowych doświadczeń. W drugiej serii pojawią się też zupełnie nowe postacie. W każdym kolejnym odcinku zaprezentujemy trzymające w napięciu historie personelu oraz pacjentów, zaskakujące i skomplikowane medyczne przypadki, a także ludzkie dramaty czy problemy.

KARETKA POGOTOWIA IIKARETKA POGOTOWIA II
Foto: Pachova Zuzana

Praca sanitariuszy codziennie dostarcza sporej dawki adrenaliny i wielu silnych emocji. Od młodości Jandery dużo się zmieniło – nadeszły nowe czasy dla oddziału ratowniczego, którym rządzą inne zasady i przede wszystkim młodsi ludzie. Ich najważniejsze zadanie pozostaje jednak wciąż takie samo: sanitariusze zrobią wszystko, by uratować życie oraz zdrowie pacjentów. Niestety, czasami nawet nadludzki wysiłek, najnowsze osiągniecie technologii i medycyny nie wystarczą… Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

KARETKA POGOTOWIA II USA
KARETKA POGOTOWIA II USA

DZIEŃ DOBRY WAKACJE
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

tvnpix