Aktualności

powrót do listy

IDEALNA NIANIA

Polecane | Programy |
IDEALNA NIANIA
IDEALNA NIANIA  Foto: TVN

IDEALNA NIANIA


Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Tymczasem kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Czym popiszą się w kolejnym sezonie programu „Idealna niania”? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w każdy poniedziałek o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz w każdą niedzielę o godz. 11.45 (CST – Chicago) i 12.45 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Czy oby na pewno? Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Niestety często okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Niektórzy opiekunowie przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami widzowie będą również świadkami wielu wzruszających sytuacji.

W pierwszym odcinku serii „Idealna niania” poznają Państwo Anię i Michała. Małżeństwo mieszka w niewielkiej, malowniczej miejscowości pod Warszawą, gdzie wychowuje 1,5-rocznego synka Stasia. Chłopiec jest bardzo radosnym, otwartym i ufnym dzieckiem. Uśmiech nie schodzi z jego twarzy, czym zjednuje sobie sympatię wszystkich dookoła. Do tej pory wychowywanie go spoczywało na barkach Ani, ale w związku z tym, że młoda kobieta planuje powrót do pracy, para postanawia poszukać niani. Czy rodzicom uda się znaleźć zaufaną osobę, której powierzą opiekę nad swoim największym skarbem? Na nowy sezon programu zapraszamy do ITVN.

 

MATERIAŁY TVN STYLE

NOWA MAJA W OGRODZIE
Następny artykuł:

NOWA MAJA W OGRODZIE

tvnpix