Aktualności

powrót do listy

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

Polecane | Programy |
I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
I NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBU TVN 2.jpg 

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU – ODCINEK 6

W kolejnym, czwartym odcinku programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” nasza ekspertka Izabela Janachowska pomoże zorganizować ślub marzeń Sylwii i Krzysztofowi. Czy będą zadowoleni z jej porad? Zapraszamy do ITVN w niedzielę, 4 czerwca o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.15 (CDT – Chicago) i 11.15 (EDT - Nowy Jork, Toronto).

Sylwia i Krzysztof mijali się na różnych imprezach. Podczas jednej z nich, on w końcu ją zauważył i postanowił odnaleźć. Pomocny okazał się internet. Zaczepił ją na jednym z portali społecznościowych i zaprosił na spotkanie. I tak spotykają się już od 10 lat, wierząc że są dla siebie stworzeni. Jednak, żeby to zrozumieć, potrzebowali rocznej przerwy i dwukrotnych zaręczyn.

Przygotowania do ślubu spędzają im sen z powiek. Wszystko jest na ich głowie, ale jeszcze niczego tak na 100 procent nie zaplanowali. Wiedzą gdzie i o której mają się zjawić, ale nic ponad to. Wystrój kościoła ktoś przygotuje… chyba, ale…w jakim stylu? No właśnie! Wystrojem sali jeszcze nie zdążyli się zainteresować. Bo jak tu przystroić ogromną sale, która ma pomieścić 300 gości! Zapomnieli też o przygotowaniu pierwszego tańca. Pamiętali jednak, żeby zaprosić do siebie Izabelę Janachowską i poprosić o pomoc. Wiedzą, że tylko jej wsparcie uratuje ten dzień i z wielkiego chaosu wyłoni się ślub marzeń. Czy to będzie udane wesele? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

 

 

MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE
Następny artykuł:

MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE

tvnpix