Aktualności

powrót do listy

HURAGAN

Filmy |
HURAGAN
HURAGAN  Foto: RAI

HURAGAN

Czasem życie kieruje ludźmi tak, że znajdują się w niezręcznym położeniu, którego nie planowali. Z czasem nieoczekiwane wydarzenia mogą nie tylko zaszkodzić, ale też i pomóc. Podobna sytuacja spotyka bohatera włoskiej komedii romantycznej „Huragan”. Paolo z dnia na dzień musi przejąć zarządzanie firmą brata i opiekę nad jego adoptowanym synem. Pomaga mu urocza sąsiadka. Co wyniknie z tej znajomości? Na film pełen ciepłej atmosfery z dobrą dawką humoru zapraszamy do ITVN w czwartek 22 czerwca o godzinie 22.45 (CDT – Chicago) i 23.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto) i w sobotę 24 czerwca o godzinie 20.45 (CET – Berlin, Paryż).

Paolo to czarujący lekkoduch, utalentowany fotograf oraz wielbiciel kobiecych wdzięków. Młody mężczyzna prowadzi życie bez zobowiązań, ale pewnego dnia wszystko się zmienia. Okazuje się, że jego brat, biznesmen i właściciel znanej fabryki oraz jego żona, zaginęli podczas wielkiej nawałnicy w Malezji. Nieoczekiwanie Paolo musi przejąć dowodzenie nad przedsiębiorstwem Aldo, ale jakby tego było mało, zostaje również opiekunem jego syna.

Natoli to uroczy chłopiec z charakterem, który dorastał w rosyjskim sierocińcu i co chwilę przysparza wujkowi kolejnych kłopotów. Nowe obowiązki zdają się przerastać Paolo, ale z pomocą przybywa mu urocza sąsiadka Manuela, pracująca w firmie Aldo. Gdy opieka społeczna zamierza odebrać mężczyźnie prawa do opieki nad chłopcem, para postanawia zrealizować sprytny plan. Będą udawać zakochanych narzeczonych, którzy zamierzają wziąć ślub i adoptować Natoli. Czy ich uczucia to rzeczywiście tylko maskarada? Na komedię romantyczną „Huragan” zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

OPTIMISTA
Następny artykuł:

OPTIMISTA

tvnpix