Aktualności

powrót do listy

GLINY Z PRZEDMIEŚCIA

Seriale |
GLINY Z PRZEDMIEŚCIA
GLINY Z PRZEDMIEŚCIA  Foto: PHOTO GROUPE - MAIN COURANTE

GLINY Z PRZEDMIEŚCIA

 

Od 7 czerwca widzów ITVN zapraszamy do śledzenia losów francuskich policjantów, którzy na co dzień mają do czynienia ze złem i przemocą. Jak praca wpływa ich życie osobiste? Zachęcamy do oglądania serialu „Gliny z przedmieścia” w każdy piątek o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż).

Akcja serialu „Gliny z przedmieścia” rozgrywa się na komisariacie policji w Nantes. Jego komendantką jest major Kreusky – bezpośrednia i stanowcza kobieta, którą łatwo wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza, że jest ku temu wiele okazji. Jej współpracownicy nie zawsze potrafią sprostać sprawom, z którymi zgłaszają się do nich obywatele, sami zaś także borykają się z wieloma problemami.

GLINY Z PRZEDMIESCIAGLINY Z PRZEDMIESCIA
Foto: PHOTO GROUPE - MAIN COURANTE

W grupie jej podwładnych są między innymi: Sam, oficer, który niespecjalnie przejmuje się kłopotami życia codziennego i Manon, młoda dziewczyna, która zachodzi w ciążę z mężczyzną, stosującym wobec niej przemoc domową. Na posterunku pracują także Karine, policjantka o zdecydowanym sposobie bycia oraz Pierre, z natury porywczy i gwałtowny. Na co dzień zajmują się oni wieloma różnymi sprawami. Niekiedy są one dość zabawne, innym razem – bardzo poważne. Jak sobie z nimi radzą? Zachęcamy do oglądania ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

WBREW WSZYSTKIEMU
Następny artykuł:

WBREW WSZYSTKIEMU

tvnpix