Aktualności

powrót do listy

FILMOWY LISTOPAD W ITVN

Polecane | Seriale | Programy |
FILMOWY LISTOPAD W ITVN
NIE PRZEGAP! 

FILMOWY LISTOPAD W ITVN

W listopadzie widzów ITVN zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu przy najlepszych polskich i zagranicznych produkcjach. Wśród nich pojawią się filmy takie jak: „Idealny facet dla mojej dziewczyny”,  „Układ zamknięty”, „Sęp”, „Z daleka widok jest piękny” i „Podróżuję sama”. Pierwszy obraz wyświetlimy już 23 listopada. Zapraszamy!

23 listopada o godz. 22.20 (CET – Berlin, Paryż), 22.40 (CST – Chicago) i 23.40 (EST – Nowy Jork, Toronto) wyemitujemy przebojową komedię romantyczną twórców „Testosteronu” i „Lejdis” pt. „Idealny facet dla mojej dziewczyny”.  Czołowa polska feministka, Klaudia Rojek (Izabela Kuna), jest szefową Akademii Feministycznej „Wolna Polka”, która ma problemy finansowe. Aby je rozwiązać, Klaudia planuje produkcję feministycznego filmu porno. W roli głównej planuje obsadzić swoją partnerkę, instruktorkę sztuk walki - Lenę (Magdalena Boczarska). Ekranowym partnerem dziewczyny zostaje kompozytor Kostek (Marcin Dorociński). Mężczyzna zakochuje się w Lenie od pierwszego wejrzenia. Na przeszkodzie miłości stają jednak olbrzymie różnice w charakterze Kostka i jego wybranki. Na dodatek wujek mężczyzny (Bronisław Wrocławski) jest księdzem i dyrektorem katolickiego radia, walczącym z wszelkimi przejawami liberalizmu...

PODROZUJE SAMA RAI PODROZUJE SAMA RAI

Dzień później o godz. 20.00 (CET), 20.00 (CST) i 21.00 (EST) na Państwa ekranach zagości wielokrotnie nagrodzony film oparty na faktach „Układ zamknięty”. Trzej przyjaciele i biznesmeni Marek Stawski, Grzegorz Rybarczyk i Piotr Maj rozkręcają doskonale prosperujący interes. Podczas otwarcia Navaru na uroczystym przyjęciu spotykają się starzy znajomi, prokurator Andrzej Kostrzewa (Janusz Gajos) i naczelnik Urzędu Skarbowego Mirosław Kamiński (Kazimierz Kaczor). Od tego momentu sukces młodych biznesmenów staje się ich przekleństwem. Skorumpowany Kostrzewa postanawia udowodnić, że inwestorzy pozyskali fundusze na uruchomienie spółki w nieuczciwy sposób. Oskarża ich o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i pranie brudnych pieniędzy. W ten sposób uruchamia lawinę tragicznych wydarzeń. Życie trzech przyjaciół zamieni się w prawdziwe piekło.

Z kolei w sobotę 25 listopada zapraszamy na thriller „Sęp” z plejadą polskich gwiazd. Oskarżony o podwójne morderstwo Radosław Raczek, podczas procesu zostaje odbity z najpilniej strzeżonego sądu w Polsce. Transmisję tego wydarzenia śledzi cała Polska. Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że to kolejny groźny przestępca, który zniknął w tajemniczych okolicznościach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dyrektor CBŚ, generał Krasucki (Piotr Fronczewski), postanawia za wszelką cenę rozwiązać tę zagadkę. Powierza sprawę doświadczonemu inspektorowi, Andrzejowi Bożkowi (Daniel Olbrychski) oraz jego wybitnie uzdolnionemu podwładnemu, Andrzejowi Wolinowi (Michał Żebrowski), znanemu jako „Sęp”. Wszystko się jednak zmienia gdy ten poznaje piękną mistrzynię boksu, Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż wszystkie. Na film, który otrzymał nagrodę „Złoty bilet” przyznawaną przez Stowarzyszenie „Kina Polskie” dla najbardziej kasowych polskich filmów zapraszamy o godz. 22.00 (CET), 22.30 (CST) i 23.30 (EST).

SEP VUE MOVIE DISTRIBUTION SEP VUE MOVIE DISTRIBUTION

Natomiast 26 listopada zachęcamy do oglądania jednego z najciekawszych i najbardziej oryginalnych polskich filmów ostatnich lat „Z daleka widok jest piękny”. Anna i Wilhelm Sasnalowie należą do najważniejszych polskich twórców sztuki współczesnej. Ich twórczość malarska była prezentowana m.in. w galeriach Nowego Jorku, Berlina czy Paryża. Film ten jest debiutem pary artystów, zrealizowanym w oszczędnym i minimalistycznym stylu. Akcja rozgrywa się w sielskim i spokojnym krajobrazie jednej z polskich wsi. Jej mieszkańcy prowadzą nieśpieszne, niczym nieurozmaicone życie. Rytm dnia wyznaczają rozmaite prace w gospodarstwie oraz posiłki. Główny bohater – Paweł – mieszka z matką, miewającą napady choroby psychicznej, którą pewnego dnia wywozi w nieznane miejsce. Jak dalej potoczą się jego losy? O tym przekonają się Państwo, oglądając „Z daleka widok jest piękny” w niedzielę o godz. 23.10 (CET), 23.00 (CST) i 0.00 (EST).

Z DALEKA WIDOK JEST PIEKNY New Europe Film Sales Jan Naszewski Z DALEKA WIDOK JEST PIEKNY New Europe Film Sales Jan Naszewski

Na koniec zaprezentujemy włoski film obyczajowy „Podróżuję sama”, w którym główna bohaterka Irene pracuje jako “tajemniczy gość”, odwiedzając luksusowe hotele i nieustannie podróżując do egzotycznych miejsc. Życie jak z bajki? Kobieta choć jest bardzo atrakcyjna, nadal pozostaje samotna. Pomimo ukończenia czterdziestego roku życia, nie spotkała mężczyzny, z którym mogłaby związać się na stałe. Nieliczne wolne chwile spędza z siostrą, jej córeczkami i swoim wieloletnim przyjacielem, Andreą. Jej poukładane życie nieoczekiwanie jednak zaczyna wymykać się spod kontroli. Między nią i siostrą dochodzi do poważnej kłótni. Okazuje się też, że stary kawaler Andrea zamierza wziąć ślub. Czy wszystko będzie jak dawniej? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN w sobotę 25 listopada o godz. 0.10 (CET) oraz czwratek23 listopada o godz. 0.45 (CST), 1.45 (EST).

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

autor: TVN
NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU
Następny artykuł:

NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU

tvnpix