Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
DZIEN DOBRY TVN BARTOSZ KRUPA EAST NEWS 3.jpg 

DZIEŃ DOBRY TVN

Najlepszy przepis na dobry początek dnia? Ulubione śniadanie, aromatyczna kawa i poranek z „Dzień Dobry TVN”! Efekt murowany! Charyzmatyczni prowadzący, niezwykli goście oraz gorące tematy zapewnią codzienną dawkę pozytywnej energii. Na jesienną odsłonę programu zapraszamy do ITVN od 2 września od poniedziałku do soboty o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz w niedzielę o 8.30 (CET - Berlin, Paryż) oraz w każdy weekend o godzinie 8.00 (CDT – Chicago) i 9.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) oraz od poniedziałku do piątku o godzinie 7.15 (CDT – Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Od września Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Ania Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Magda Mołek, Marcin Meller, Dorota Wellman i Marcin Prokop wracają na antenę ITVN z codziennymi wydaniami programu. Te zgrane duety zainspirują, rozśmieszą, doradzą oraz omówią bieżące wydarzenia. W jesiennej odsłonie „Dzień Dobry TVN” nie zabraknie nowych tematów, wyjątkowych gości, ekspertów, którzy będą rozmawiać o wszystkim, co ważne, interesujące, a nawet szokujące.

DZIEN DOBRY TVNDZIEN DOBRY TVN
Foto: TVN / BARTOSZ KRUPA EAST NEWS

Janek Kuroń odkryje tajemnice dużych supermarketów, zdrowego żywienia i zarządzania budżetem domowym. Zdradzi jak czytać etykiety, przechowywać produkty, sprawdzając, czy sezonowe na pewno znaczy najzdrowsze. Pozostaną z nami także ulubieńcy widzów. Mikołaj Rej pokaże od kuchni kulturę obcokrajowców. Agnieszka Cegielska opowie jak korzystać z darów natury, by cieszyć się nie tylko smakiem, ale przede wszystkim dobrym zdrowiem. Reporterzy programu będą śledzić trendy i aktualne wydarzenia, czyli wszystko, co jest warte uwagi naszych widzów. W studiu „Dzień Dobry TVN” nie zabraknie kulis show biznesu, ciekawych gwiazd oraz uzdolnionych artystów. Nowy sezon to również akcje specjalne, które z pewnością wszystkich pozytywnie zaskoczą. Zapraszamy do oglądania ITVN.

MATERIAŁY TVN

DZIEN DOBRY TVNDZIEN DOBRY TVN
Foto: TVN / MICHAL WARGIN EAST NEWS

36,6 °C
Następny artykuł:

36,6 °C

tvnpix