Aktualności

powrót do listy

DRUGA SZANSA - ODCINEK 7

Polecane | Seriale |
DRUGA SZANSA - ODCINEK 7
DRUGA SZANSA - ODCINEK 7  Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

DRUGA SZANSA – ODC. 7

Monika wzywa policję do swojego domu. Ktoś naruszył jej prywatność i bezpieczeństwo, zostawiając na drzwiach mieszkania niepokojący napis „Widzę cię”. Komu zależy na zastraszeniu Boreckiej i czy mimo trudności uda jej się uruchomić nowy kanał?Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdą Państwo, oglądając „Druga szansę” w ITVN w poniedziałek 27 marca o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy!

Początkowo policjant Borys, któremu Monika zgłasza sprawę, nie traktuje tego całego zdarzenia poważnie. Jednak po rozmowie z Borecką przekonuje się, że kobieta jest zastraszana i prześladowana. Funkcjonariusz zaczyna więc działać. Najpierw rozmawia z osobami z jej otoczenia. Spotyka się z Adamem Swensonem i sprawdza informacje na jego temat. Jakie sekrety kryje Adam? Czy to możliwe, by były partner Moniki i ojciec jej dziecka mógłby życzyć jej źle?

DRUGA SZANSA - ODCINEK 7DRUGA SZANSA - ODCINEK 7
Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

Monika mimo komplikacji w życiu prywatnym musi wziąć się w garść i pojechać do pracy. Już zaraz start kanału „Kobiety własnym głosem”, któremu szefuje. To wielkie wyzwanie i ogromny projekt, ale okazuje się, że komuś zależy na tym, aby Boreckiej podwinęła się noga. Studio telewizyjne nie jest w pełni przygotowane i trzeba jak najszybciej znaleźć wyjście z kryzysowej sytuacji. Kto próbuje jej zaszkodzić? Czy jest to ta sama osoba, która ją prześladuje?

DRUGA SZANSA - ODCINEK 7DRUGA SZANSA - ODCINEK 7
Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

Natomiast Starczyńska w trakcie wizyty u ginekologa ku własnemu zaskoczeniu dowiaduje się, że ma bardzo dobre warunki do zajścia w ciążę. Zaczyna o tym intensywnie myśleć.  Oczywiście Zeit nie ma pojęcia o jej planach. Starczyńska jest ostrożna, sugeruje tylko Zeitowi, że mogliby przejść na kolejny etap w ich związku. Z kolei Ksawery i Justyna na przekór wszystkim znowu pracują razem w studio. Jest między nimi energia, muzyka i niesamowite emocje, ale niestety ich pracę przerywają kłopoty zdrowotne Ksawerego… Na premierowe odcinki serialu „Druga szansa” zapraszamy do ITVN!

DRUGA SZANSA - ODCINEK 7DRUGA SZANSA - ODCINEK 7
Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

MATERIAŁY TVN

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 9
Następny artykuł:

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 9

tvnpix