Aktualności

powrót do listy

DRUGA SZANSA - ODCINEK 3

Polecane | Seriale |
DRUGA SZANSA - ODCINEK 3
DRUGA SZANSA  Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

DRUGA SZANSA – ODCINEK 3

Marcin próbuje się otrząsnąć, cały czas miał nadzieję, że jest tatą Basi i razem z Moniką stworzyli już prawdziwą rodzinę. Po poznaniu wyników testu biologiczny ojciec wychodzi, a partnerzy unikają rozmowy na temat tego, co się stało. Następnego dnia Borecka dzwoni do hotelu, aby porozmawiać ze Swenssonem, ale ten zdążył wymeldować się z apartamentu. Niebawem wychodzi na jaw przyjęcie przez Adama nowego stanowiska jako Dyrektor Programowy dla konkurencyjnej stacji telewizyjnej w Warszawie. Zachęcamy do obejrzenia trzeciego premierowego odcinka serialu „Druga szansa” w poniedziałek 27 lutego o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

Wokół głównej bohaterki piętrzą się problemy nie tylko rodzinne. Jej podopieczny, obecnie wielka gwiazda muzyczna Ksawery, zachorował i nie może wyruszyć w trasę koncertową. Monika rekomenduje zadbanie o zdrowie i odwołanie występów, jednak menadżer Maks ma inne plany. Udaje mu się wpłynąć na piosenkarza i bez wiedzy Boreckiej jadą realizują tournee. Wkrótce okazuje się jeszcze, że Michał ma romans z Jadzią. Oboje spotykali się potajemnie, ukrywając swoje uczucia wobec najbliższych z uwagi na swój wiek. 

DRUGA SZANSADRUGA SZANSA
Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

Tymczasem Monika przeprowadza rozmowę z Lidką, która przygotowuje się do remontu lokalu znajdującego się naprzeciwko włoskiej knajpki Maćka. Zwierza się jej ze swoich przejść, ale zachęcona przez siostrę jedzie do szpitala do Kryńskiego. Mają niełatwą, lecz szczerą rozmowę. Dla obojga staje się jasne, że chcą dalej tworzyć rodzinę i razem przetrwać ten ciężki czas. Pragną wspólnie wychować Basię. Potem Marcina odwiedza Adam i próbuje z nim ustalić, co dalej.

W międzyczasie świeża mama dowiaduje się, że były kochanek został jednak w Polsce. Wie, że zrobił to dlatego, by być blisko nowonarodzonego dziecka. Razem z obecnym opiekunem ustalają możliwość spędzania przez Adama dwóch dni w tygodniu z córeczką, który zamierza również łożyć na nią pieniądze. Czy to dopiero początek problemów wokół kluczowych postaci „Drugiej szansy”? Przekonajcie się Państwo sami, oglądając ITVN.

MATERIAŁY TVN

 

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 5
Następny artykuł:

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 5

tvnpix