Aktualności

powrót do listy

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 9

Polecane | Programy |
DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 9
DOROTA WAS URZADZI, TVN 

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 9

W najbliższym odcinku programu „Dorota Was urządzi” poznacie Państwo Milenę i Jacka oraz dwójkę ich dzieci, Klaudię i Olka. To wyjątkowo zgrana, kochająca się, nieco szalona, artystyczna rodzina. Wszyscy razem twierdzą, że są najlepsi na świecie.Na wielką dawkę optymizmu zapraszamy do ITVN w niedzielę 26 marca o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.15 (CDT – Chicago) i 11.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Będzie się działo!

DOROTA WAS URZADZI TVN PIOTR MIZERSKI 4.jpgDOROTA WAS URZADZI TVN PIOTR MIZERSKI 4.jpg

Każdy z bohaterów premiery ITVN ma swojego bzika. Klaudia kocha modę, ciuchy i pozowanie do zdjęć. Bywa modelką dla mamy, która poza fotografią pasjonuje się też malarstwem, spod jej pędzla wychodzą piękne pejzaże, portrety. Chłopaki zajmują się również swoim hobby. Olek od 8-miu lat tańczy hip hop i odnosi sukcesy, zamiłowaniem zaś taty są stare, zabytkowe samochody. – Kocham je, bo mają duszę – mówi. Jacek lubi dodatkowo majsterkowanie i jest autorem pięknej szafy z przesuwanymi drzwiami!

Dorosła już Klaudia niedawno wyprowadziła się z domu, jednak bardzo zależy jej na tym, by najbliżsi mieszkali pięknie i wygodnie. Chciałaby zainspirować, popchnąć ich do zmian w domu. Dziewczyna chce poprosić Dorotę o zmianę stylu w sypialni rodziców. Jej zdaniem to pomieszczenie jest nijakie, brak mu cech charakterystycznych i personalizacji. Jednak nasza prowadząca nie przeprowadzi metamorfozy sypialni! Dlaczego? Co zaproponuje w zamian? Czy metamorfoza przypadnie do gustu temu przesympatycznemu ognisku domowemu? Dowiedzą się Pańswto, oglądając premierową odsłonę serii „Dorota Was urządzi” w ITVN.

MATERIAŁY TVN STYLE

BEZ PLANU - ODCINEK 6
Następny artykuł:

BEZ PLANU - ODCINEK 6

tvnpix