Aktualności

powrót do listy

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 5

Polecane | Programy |
DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 5
DOROTA WAS URZADZI TVN PIOTR MIZERSKI 1.jpg 

DOROTA WAS URZĄDZI – ODCINEK 5

Piotr, to głowa czteroosobowej rodziny. Uwielbia antyki, stare książki, ryciny. Niestety jego pasji i zamiłowań nie podzielają żona ani dzieci. Kością niezgody jest salon, w którym panuje totalny chaos. Córka Karolina uważa, że to miejsce bardziej przypomina bibliotekę lub antykwariat, a nie pokój, w którym wszyscy mają czuć się dobrze. Dodatkowo: pan domu jest w zdecydowanej mniejszości, ponieważ Beata z dziećmi lubią styl nowoczesny przeważający w pozostałych pomieszczeniach. Dla Piotra salon, to ostatni bastion walki.

Rodzinie jest potrzebny rozjemca od zadań specjalnych, czyli prowadząca program, Dorota Szelągowska. Kiedy projektantka poznaje mieszkanie, przyłącza się do frakcji Piotra. Zachwyca ją stara szafa oraz regał, zrobiony ze skrzynek po winie. Według niej takie połączenie nowoczesności z klasyką, to kierunek dla rodziny i wskazówka dla niej podczas projektowania nowego salonu. Ta metamorfoza nie będzie jednak należała do prostych.

Dorota nie byłaby sobą, gdyby nie zaproponowała również kilku prostych trików oraz gadżetów, ale i tak najważniejsza jest reakcja bohaterów na metamorfozę. Czy rodzinie spodoba się propozycja Doroty? Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Dorota Was urządzi” w niedzielę 26 lutego o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.15 (CST – Chicago) i 11.15 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

MATERIAŁY TVN STYLE

BEZ PLANU - ODCINEK 2
Następny artykuł:

BEZ PLANU - ODCINEK 2

tvnpix