Aktualności

powrót do listy

DOROTA WAS URZĄDZI

Polecane | Programy |
DOROTA WAS URZĄDZI
DOROTA WAS URZĄDZI  Foto: TVN

DOROTA WAS URZĄDZI

Niefunkcjonalne kuchnie, nieustawne pokoje, zbyt małe łazienki, a nawet nieużyteczne balkony – przed  takimi wyzwaniami zostanie postawiona Dorota Szelągowska w nowym sezonie programu „Dorota Was urządzi”. Jak sobie z nimi poradzi? Zapraszamy do ITVN w każdą niedzielę od 25 czerwca o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.15 (CDT - Chicago) i 11.15 (EDT - Nowy Jork, Toronto).

Dla Asi i Maćka dzieci to cały ich świat.  Chcą im dać wszystko to, czego sami nie zaznali w dzieciństwie. Zwłaszcza Asia, która ze swoją siostrą wychowała się w domu dziecka, pragnie przychylić maleństwom nieba.  Rok temu bohaterowie kupili wymarzone mieszkanie. Razem z nimi zamieszkała w nim siostra Asi – Halina. Dziś opuszcza ona ich dom i idzie na swoje. Pokój dziecięcy, który zajmowała, może teraz być dostosowany do potrzeb Kostka i Antosi. Dorota ma do wykonania poważną misję. Musi wyzwolić salon z dziecięcego oblężenia zabawkami i przywrócić intymność rodzicom.

DOROTA WAS URZADZIDOROTA WAS URZADZI
Foto: TVN / ŁUKASZ WAJSZCZYK

Po krótkiej przerwie do łask wróci nieśmiertelna farba tablicowa. Dorota chyba już się za nią bardzo stęskniła, bo to przecież idealny i prosty sposób na stworzenie kreatywnego pokoju. Jednak  tym razem uniwersalna czarna tablicówka stanowić będzie tło. Co się na niej pojawi? Kilka elementów niespodzianek. W jednej z nich swoje palce będzie maczać siostra Asi – Halina. Dorota sprytnie wykorzysta jej talent plastyczny. W pokoju stanie także piętrowe łóżko w postaci domku, zawisną pomysłowe półki na książki, a także pojawi się kilka sprytnych sposobów na przechowywanie zabawek.

Jednak urządzanie dziecięcej przestrzeni nie jest jedynym wyzwaniem, którego podejmą się Dorota i Darek Stolarz. Na oczach telewidzów duet będzie zrzucać zbędne kilogramy. Ile wskazuje obecna waga? I jaka liczba ma się pojawić na skali podczas końcowego ważenia w finałowym, dwunastym odcinku?  Zapraszamy do śledzenia nowych odcinków programu w ITVN.

MATERIAŁY TVN

DZIEŃ DOBRY WAKACJE
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

tvnpix