Aktualności

powrót do listy

DOM MARZEŃ – ODCINEK 9

Polecane | Programy |
DOM MARZEŃ – ODCINEK 9
DOM MARZEŃ - ODC. 9  Foto: TVN, CEZARY PIWOWARSKI

DOM MARZEŃ – ODC. 9

Przed uczestnikami kolejne głosowanie: będą mieli ostatnią możliwość wylosowania klucza, a para, która opuści program, nie wskaże już team leaderów. Do kogo los tym razem się uśmiechnie? Na dziewiąty odcinek „Domu marzeń” zapraszamy do ITVN w niedzielę 29 stycznia o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago) i 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Ekipa budowlańców-amatorów kurczy się. Ale dzięki temu uczestnicy zbliżają się do siebie. Ola Stępień marzy o tym, żeby Piotrek wreszcie się jej oświadczył. Ale czy on jest na to gotowy? Pozostali także trochę bardziej się otwierają. Ewa opowiada o swoich doświadczeniach z trudną miłością i konsekwencjami nieudanego pierwszego małżeństwa.

W „Domu marzeń” natomiast trwa urządzanie gabinetu. Dochodzi jednak do konfliktu pomiędzy grupą a architektem Hernanem. Do tej pory uczestnicy przyjmowali wszystkie sugestie, ale tym razem się postawili: nie podoba im się wykończenie kominka. Czy uda im się przeciwstawić argentyńskiemu temperamentowi i dopiąć swego? A po budowie czas na odrobinę rozrywki: Piotrek Gromek w roli instruktora zabiera wszystkich na wakeboard'a. Dawka adrenaliny i trochę zimnej wody zrobiły swoje… Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

BOHATER Z MIŁOŚCI
Następny artykuł:

BOHATER Z MIŁOŚCI

tvnpix