Aktualności

powrót do listy

DIAGNOZA

Polecane | Seriale |
DIAGNOZA
DIAGNOZA - ODC. 13  Foto: TVN

DIAGNOZA – ODC. 13

Syn Wiśniewskiego porządkując rzeczy po zmarłym ojcu znajduje dwie koperty. Adresatką jednej z nich jest Anna. Czy przesyłka zawiera coś ważnego? Czy informacje w niej zawarte pomogą kobiecie wygrać sądową batalię z Artmanem? Na kolejny odcinek „Diagnozy” zapraszamy do ITVN we wtorek 28 listopada o godz. 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto). 

DIAGNOZA - ODC. 13DIAGNOZA - ODC. 13
Foto: TVN
DIAGNOZA - ODC. 13DIAGNOZA - ODC. 13
Foto: TVN
DIAGNOZA - ODC. 13DIAGNOZA - ODC. 13
Foto: TVN

Nadchodzi dzień rozprawy o ograniczenie Annie praw rodzicielskich. Artman jest pewny siebie. Leśniewska natomiast spięta i zdenerwowana, przez co nie do końca przekonująco wypada przed sądem. Wiele faktów z jej biografii  - uzależnienie od leków, szpital psychiatryczny - działa na jej niekorzyść. Artman wypada lepiej, przyjmuje postawę zatroskanego rodzica. Podnosi fakt, że między Anną, a dziećmi nie ma żadnej więzi. To Marta jest dla nich matką. Sąd chce ją przesłuchać. Czy Marta pojawi się na rozprawie i złoży decydujące zeznania?

Tymczasem stan zdrowia Sławki pogarsza się, kobieta traci przytomność. Tomasz obwinia o to Michała, ma mu za złe, że zabrał matkę na wycieczkę do lasu. Konflikt między braćmi narasta. Tomasz ciągle upiera się przy terapii, Michał jest przeciwny. Nieoczekiwanie Sławka odzyskuje przytomność. Udaje się jej pogodzić zwaśnionych synów. Tomasz pełen nadziei próbuje przekonać matkę, że wszczepienie rozrusznika serca jej pomoże. Niestety stan kobiety ponownie się pogarsza...

MATERIAŁY TVN

DRUGA SZANSA
Następny artykuł:

DRUGA SZANSA

tvnpix