Aktualności

powrót do listy

DIAGNOZA

Polecane | Seriale |
DIAGNOZA
DIAGNOZA - ODC. 4  Wideo: TVN

DIAGNOZA – ODC. 4

Anna jest zdruzgotana faktem, że przed wypadkiem posługiwała się fałszywym dowodem osobistym. Nie widzi też sensu dalszej terapii, ponieważ obawia się poznania prawdy o sobie. Czy rzeczywiście była złym człowiekiem? Na czwarty odcinek nowego serialu „Diagnoza” zapraszamy do ITVN we wtorek 26 września o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

DIAGNOZADIAGNOZA
Foto: TVN MIROSŁAW SOSNOWSKI
DIAGNOZADIAGNOZA
Foto: TVN MIROSŁAW SOSNOWSKI
DIAGNOZADIAGNOZA
Foto: TVN MIROSŁAW SOSNOWSKI

Podczas spotkania u ordynator, Artman twierdzi, że stan Anny wymaga oddania jej do szpitala psychiatrycznego. Kiedy pacjentka ma zostać przewieziona do innej kliniki, nieoczekiwanie spotyka na korytarzu Astrid, żonę Carla, rozmawiającą przez telefon po szwedzku. Anna odkrywa, że rozumie każde słowo! To sprawia, że przełamuje kryzys, znów chce się dowiedzieć kim jest i odmawia przenosin.

Tymczasem do szpitala przyjeżdża grupka rozbawionych turystów. Jeden z nich skarży się na potworne bóle. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na niezwykle rzadką, męską przypadłość, która spowodowana jest zażyciem alkoholu i viagry. Musi być jak najszybciej operowany! Michał decyduje się zabrać go na blok. Ponieważ w szpitalu nie ma urologa, asystuje mu stażystka Dagmara. Czy operacja się uda? Zapraszamy do ITVN na premierowy odcinek „Diagnozy”.

MATERIAŁY TVN

AZJA EXPRESS
Następny artykuł:

AZJA EXPRESS

tvnpix