Aktualności

powrót do listy

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY

Polecane | Programy |
CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY
CIEZAROWKA PRZEZ STANY  Foto: TVN

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY

Życie zawodowego kierowcy osiemnastokołowego pojazdu to nie bajka - Dawid Anders wie o tym doskonale, a mimo to nadal z wielką pasją przemierza tysiące kilometrów amerykańskich dróg spełniając swój „american dream”. Jakie przygody napotka i jak wygląda taka podróż? Zapraszamy na nowy program „Ciężarówką przez Stany” w każdy poniedziałek od 4 września o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.30 (CDT – Chicago), 23.30 (EDT – Nowy Jork)..

Ten program to niesamowita jazda po najciekawszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Przemierzymy ten ogromny kraj wzdłuż i wszerz. Głównym bohaterem i przewodnikiem po USA będzie Dawid Anders - pochodzący z Polski kierowca, który na co dzień prowadzi wielką ciężarówkę. Dawid nie boi się wyzwań - to, oprócz jego brata, jedyna osoba na świecie, która pokonała Amazonkę... na rowerze wodnym! Odwaga u truckera to bardzo przydatna cecha. W ostatnich rankingach właśnie ta profesja uplasowała się na ósmym miejscu wśród najbardziej niebezpiecznych zawodów w USA.

CIEZAROWKA PRZEZ STANYCIEZAROWKA PRZEZ STANY
Foto: TVN

W programie „Ciężarówką przez Stany” będą mogli Państwo obserwować nie tylko pracę firm spedycyjnych. Dzięki Dawidowi zobaczymy USA z zupełnie innej strony: odwiedzimy Nowy Jork, największą aukcję samochodów na świecie w Manheim oraz fabrykę GM. Na swojej drodze spotkamy amiszów, wylądujemy na największym parkingu dla ciężarówek Iowa 80 i podpatrzymy, jak wygląda uliczny wyścig w Detroit. Zapraszamy przed telewizory!

TEKST TVN TURBO

WIEM, CO JEM NA DIECIE
Następny artykuł:

WIEM, CO JEM NA DIECIE

tvnpix