Aktualności

powrót do listy

CANDICE RENOIR

Polecane | Seriale |
CANDICE RENOIR
CANDICE RENOIR SAS Newen Distribution 1.jpg 

CANDICE RENOIR

 

W piątkowe wieczory od 12 stycznia o godz. 21.55 (CET – Berlin, Paryż), 21.35 (CST – Chicago) i 22.35 (EST – Nowy Jork, Toronto) na Państwa ekranach zagości detektyw „Candice Renoir”, który po dziesięciu latach wraca do pracy w policji. Czy uda jej się sprawnie pokierować działaniami komisariatu?Odpowiedź tylko w ITVN!

Portowe miasteczko na południu Francji. Tutejszy wydział kryminalny ma sporo pracy. Szefową grupy policjantów, prowadzących najcięższe sprawy, zostaje major Candice Renoir. Ponawia swoją aktywność na komendzie po dłuższej przerwie, a jej początki są bardzo trudne. Każda kolejna decyzja to walka o poważanie i szacunek współpracowników.

Do zbudowania silnej pozycji nie przyczyniają się również metody bohaterki. Woli ona raczej polegać na intuicji i szuka rozwiązania zagadek w pozornie nieistotnych faktach. Jej czynności nierzadko wzbudzają irytację oraz niechęć podwładnych. Najczęściej okazuje się jednak, że zabiegi Candice przynoszą sukcesy w rozwikłaniu najtrudniejszych nawet śledztw.

Do rozmaitych kłopotów zawodowych dochodzą problemy w życiu prywatnym. Kobieta samotnie wychowuje czwórkę, często niesfornych, dzieci. Poszukuje miłości, ale tutaj także spotykają ją niepowodzenia. Jak finalnie poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami?

Zachęcamy do oglądania serialu „Candice Renoir” w ITVN. Miłośnicy kryminałów z pewnością nie będą zawiedzeni, oglądając ciekawe, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji śledztwa. Seria gwarantuje ponadto dobrą dawkę humoru. Spora w tym zasługa tytułowej postaci, której niezorganizowanie i lekkomyślność prowadzą do wielu zabawnych sytuacji. Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PIĄTKOWE WIECZORY FILMOWE
Następny artykuł:

PIĄTKOWE WIECZORY FILMOWE

tvnpix