Aktualności

powrót do listy

BOHATER Z MIŁOŚCI

Polecane | Seriale |
BOHATER Z MIŁOŚCI
BOHATER Z MIŁOŚCI  Foto: MEDIASET

BOHATER Z MIŁOŚCI


W niedzielę 15 stycznia zapraszamy na pierwszy odcinek przepięknej serii opowiadającej o losach kapitana Enea de Santis, który próbuje wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca zaginionego w Afganistanie. Serial „Bohater z miłości” będziemy emitować o godzinie 22.15 (CET – Berlin, Paryż) oraz 21.45 (CST – Chicago) i 22.45 (EST – Nowy Jork) w ITVN.

Kapitan Enea de Santis jest dowódcą specgrupy TF45, biorącej udział w wojnie w Afganistanie. Po jednej z kolejnych operacji spotyka w bazie Afgankę, Samirę. Jak się okazuje, dziewczyna znała jego ojca, Romeo de Santisa. Był on szanowanym lekarzem, który uratował życie wielu ludziom. Pomógł również Samirze, gdy ta została ciężko ranna w ataku na obóz uchodźców. Doktor de Santis zginął przed trzema laty, a syn nigdy nie pogodził się z jego śmiercią.

Samira pracuje jako lekarka w organizacji charytatywnej, założonej przez doktora de Santisa. Podczas rozmowy zdradza Enei, że śmierć jego ojca wyglądała inaczej, niż stwierdzają oficjalne raporty. Według włoskiej armii Romeo de Santis został zastrzelony przez Talibów. Kapitanowi udaje się jednak dotrzeć do świadków jego ostatnich dni życia. Ich zeznania wskazują, że bohaterski lekarz mógł zostać zlikwidowany przez włoskie służby specjalne.

Enea de Santis postanawia na przekór przełożonych rozwikłać tę tajemnicę. By to zrobić, musi wpaść na trop Geminiego, arabskiego przestępcy, uwikłanego w przemyt narkotyków i handel bronią. Enea nie wie jeszcze, że śledztwo w sprawie śmierci ojca poważnie zagrozi jemu i jego bliskim.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

BOHATER Z MIŁOŚCIBOHATER Z MIŁOŚCI
Foto: MEDIASET

NOWA MAJA W OGRODZIE
Następny artykuł:

NOWA MAJA W OGRODZIE

tvnpix